Ostrzeżenia

He dostałem ostrzeżenie za tą wypowiedz cytuje

Naprawdę jestem zły o nie emitowanie kolarstwa w telewizji.a co do wielkich tourów typu vuelta,taki eurosport pokaże ledwie 30 min. a ja pracuje 6 dni w tygodniu i te hamy pokażą ledwie 30 min wyścigu w niedzielę kiedy mam dzień wolny zamiast conajmiej 3 godz,a taki to cięzki sport,stwierdzm że kolarstwo jest nie doceniane przez innych,a wiecie co pokazali na eurosporcie-jakieś smieszne wyścigi samochodowe(a ja powiem że sram na te samochody jak inni,tego poprostu jest za dużo) mam nerwa na eurosport taki wyścig i ledwie 30 min i dotego z otworzenia to jest chamstwo w biały dzień

niesłusznie za tego posta dostałem ostrzeżenie bo użyłem tylko 2 słów niecenzuralnych-hamy i sram he za to niepowinno byc ostrzeżen bo wszyscy by świecili na czerwono,mało tego chyba nikogo tym postem nie uraziłem.ale za całokształt się należy :wink:

Sebkaaa, w tym momencie popieram to ostrzeżenie, bo nie jesteśmy pod budką z piwem, tylko na forum rowerkowym :wink: .

wiesz Jurgen nie tylko ja takich słów używam dużo jast takich postów z takimi lub podobnymi wyrazami,ale z czerwonym mi do twarzy :slight_smile:

Na tym forum?! Nie zauważyłem, a już na pewno nie jest to nagminne.

wiesz Jurgen wystarczy spojrzec na temat suplementacji,a tak pozatym to ja tu też nie przeklinam a jak już to bardzo rzadko

Znaczy, że chcesz czerpać wzory z “najlepszych” chwil tego forum?

Panowie, zakończcie temat.

Sebkaaa: Twoja wypowiedź była poniżej pewnych standardów, które, jak mniemam, wszyscy forumowicze chcieliby dzielić na tym forum. Ostrzeżenie jednak dostałeś za całokształt oraz za bardzo niegrzeczną i zaczepną odpowiedź na PW. Decyzja, która jeśli chodzi o całokształ Twego postępowania na forum jest słuszna, w tym jednak wypadku była decyzją emocjonalną. Dlatego zdejmuję Ci to ostrzeżenie, które nałożył Ci Mario i nakładam swoje z wyjaśnieniem i uzasadnieniem powyższym.

Mario: Wiadomości prywatne nie są podstawą do nakładania na kogokolwiek kar. Postąpiłeś pochopnie i emocjonalnie, a ponieważ jesteś moderatorem i dotyczą Cię wyższe standardy, także otrzymujesz ostrzeżenie. W tym jednak wypadku uzasadnienie będzie mniej publiczne.

Sebkaaa vs. Jürgen: Obydwaj Panowie macie nieco racji. Sebkaaa ostatnimi czasy stara się panować nad sobą i pracuje nad formą wypowiedzi, co zauważyło większość moderatorów. Puszczają mu nerwy, jak i nie tylko jemu, od czasu do czasu, co jednak faktycznie nie jest usprawiedliwieniem dla używania słów powszechnie uważanych za uliczne. Chyba nikt z nas nie chce być porównany do dresów stojących pod budką z piwem, a niektóre wypowiedzi z tego forum niebezpiecznie o tę kulturę zahaczają.

Koniec w temacie.

Ja jeszcze w sprawie tego ostrzeżenia. Naczelny, w ostrzeżeniu dla Sebkiii odbiega napisałeś osobno (od biega), a z tego co wiem to pisze sie to razem :wink:

Masz rację, za duży pośpiech coby zdąrzyć na TdP…

Ech… Co za wstyd… Moderator z ostrzeżeniem :neutral:
Zapewne szef ma rację, że trochę zbyt gwałtownie zareagowałem, ale jako moderator chciałem oczywiście dobrze, lecz sebkaaa mnie niestety do tego zmusił. Postaram się być bardziej opanowany w takich sprawach.
Sebkaaa, kiedyś mnie na tym forum nawet ‘‘promowałeś’’, chciałeś, bym był moderatorem i takie tam. Ostatnio jednak wobec mnie nie zachowywałeś się fair…
Mam nadzieję, że wyciągnąłeś pewne wnioski z wczorajszego incydentu. Proponuję, na zgodę, byśmy ‘‘podali sobie ręce’’ :one:

Wiecie sami że ja zasłużyłem na ostrzeżenie ale Łukasz myślę że Mario nie, po prostu się starał prowadzić porządek na forum ,niepotrzebnie posłał tą prywatną wiadomość co mu napisałem do ciebie też nie potrzebnie wlepił mi ostrzeżenie, ale nie trzeba było mu zaraz ostrzeżenia wlepiać (jak już to ustne :slight_smile: )

Cóż… Uważam, że może i dobrze się stało, że dostałem to ostrzeżenie. Być może potraktowałem Cię trochę za ostro… ale emocje mnie bardzo ponosiły… Spróbuje się poprawić, ale naprawdę sebkaaa chciałbym, byś zaczął pisać kulturalniej i nic poza tym. Rozumiem, że mogłeś się wkurzyć, że ES nie puszcza królewskiego etapu Vuelty. Ja też się wkurzyłem, ale nie pisałem o tym na forum w taki sposób jak ty. Jak już wspomniałem wcześniej liczę, że wyciągnąłeś odpowiednie wnioski z ostatniego zdarzenia i że zaczniesz panować nad emocjami. Tyle w tym temacie.

wiesz Mario zawsze staram pisać kulturalnie a od paru dnie bez błędów, a co do tamtej wypowiedzi co byłem i jestem zły na Erosport- myślę że nikogo nie uraziłem tymi 2 zbrożnymi wyrazami.

Jak już sie czepiać to mogłeś urazić fanów sportów motorowych :stuck_out_tongue: Ale oczywiście poniosłeś już karę za to, i po raz enty powiem, że mam nadzieję na poprawę twojego sposobu wyrażania poglądów na tym forum. Jak patrzę na twoje ostatnie wypowiedzi, to już chyba wyciągnąłeś odpowiednie wnioski :slight_smile:

I nawet nie konieczna była wizyta w programie “Wybacz mi” :mrgreen:

Mario a ty dalej swoje polityczne rozmowy prowadzisz, spokojnie wyluzuj nawet Łukasz tak poważnie nie pisze jak ty :wink: jak by każdy był tak poważny jak Łukasz(który musi bo tu rządzi, i ty to forum umiera)troszeczkę luzu i będzie fajnie

Przepraszam, ale skoro już o moderatorach i wyższych standardach…

Kolego Naczelny, ja powiedziałbym nawet, że “zahaczają”… No dobra, wypadek przy pracy.

Mario, już dawno zauważyłem, że używasz skrótu “tj.” w innym sensie niż jego znaczenie słownikowe - z kontekstu wynika bowiem, że rozumiesz ten akronim jako “tak jak”, tymczasem, Kolego Mario, oznacza on “to jest”. Ponieważ widzę, że dbasz o polszczyznę, co cieszy, więc zwróć też na to uwagę.
Literówki czy jakieś, niekiedy nawet banalne, błędy zdarzają się każdemu, ale co za dużo…

Nie wiedziałem o tym, że ten skrót to nie jest ‘‘tak jak’’ :stuck_out_tongue: Dzięki za dostrzeżenie tego detalu :wink: O polszczyznę staram się dbać, w końcu mam ‘‘u siebie’’ opinię znakomitego ortografa, choć na pewno mistrzem nie jestem, ale to co muszę wiedzieć to wiem :mrgreen:

Dbaj, dbaj. A jeśli popełniasz błąd to poprawiaj, bo zdecydowanie należy - vide ja i moje zahaczanie :slight_smile:
Ale poważnie - errare humanum est, byle i w tym umiar był…