PCM 14 - Filmiki

Dlaczego jak ja zrobiłem całą tą liste (wiesz o co chodzi) jak chciałem już grać to zauważyłem, że każdy zespół ma 6 zawodników a powinno być 8. Pamiętam, że dobrze tą liste robiłem, a i tak 6-ciu zawodników . Nie wiem jak zrobić żeby było 8

Bo w bazie jest regułka o 6 zawodnikach , tak jak to było w tamtym roku , więc musisz edytować wyścig w LachisEditor i tam poszukać w zakładce race TdP i tam poszukać :smiley:
Ja sobie zmieniłem i tak mam :smiley:

A gdzie jest LachisEditor? :smiley:

Jutro zrobię filmik jak to edytować.

pcmdaily.com/infusions/pro_downl … hp?did=973

Musisz być zarejestrowany !

Już jestem dawno zarejestrowany :smiley: Dzięki :wink: Też sobie zrobie TdP :smiley:

[size=75][ Dodano: Pią 08 Sie, 2014 01:00 ][/size]
pobrałem i włączyłem. Ale jest białe pole, nie ma nic, a jak próbuje dać race pisze "You need open a database or extract one.

Juz nie ważne, znalazłem :smiley:

Etap 3 i 4 w jednym odcinku :smiley:

youtube.com/watch?v=yYT09SR … e=youtu.be

Zastanawiam się również nad rozpoczęciem serii filmików. Musiałbym się jeszcze zastanowić nad koncepcją.

Poza tym wgrałem sobie ostatnio Bazę danych o nazwie - ASODB14 i bardzo polecam. Jest sporo ściągania, wszystko waży około 15 GB ale dodaje sporo nowych wyścigów oraz twarzy zawodników. Dosyć fajnie są przedstawione statystyki kolarzy i uważam, że nie są zawyżone w większości przypadków. Można znaleźć parę błędów w tłumaczeniu, między innymi zamiast Mistrzostwa Polski, to u mnie jest to napisane: “Mistrzostwach Polski”, no ale to tylko takie drobne błędy.

ASODB 14 znaleźć można na pcmdaily.

Ps. Jestem zagorzałym fanem PCM’a od 2011 roku. :wink:

Grasz kariere? Jak tak to jakim zespołem? Bo ja sie nie moge zdecydować kim zacząć, żeby później sie nie znudzić :smiley:

Polecam Ci Gianta. Finisze to bajka,a na GT Barguil też daje radę. No i w perspektywie kilku sezonów to masz sporo talentów.
Fajnie gra się też AG2R i Oricą.
Ja jako kibic Tinkoff-Saxo przeważnie gram nimi, ale epizody 2-3 sezonowe grałem już wszystkimi. I jak pisałem Giant,AG2R i Orica :slight_smile:

Hmm chyba właśnie Giantem spróbuje, jeszcze nimi chyba nie grałem :smiley: Ag2r też fajnie sie gra, Oricą grałem ale nie długo bo nie ma nikogo na GT :wink:

Czy grając w karierę PCM jeździcie wszystkie wyścigi?

Jakie konsekwencje ma pomijanie mniejszych wyścigów w kontekście formy na docelowych wyścigach?

Żadne. Ja robie tylko skład na wyścigi i potem symuluje do końca ( Oczywiście w tych mniej potrzebnych wyścigach) :smiley: A na docelowe wyścigi zawsze mam kolarzy w odpowiedniej formie i rytmie

Ja jadę wszystkie z WT i najciekawsze z zaplecza(Trentino,CI czy Austrię).
Oczywiście możesz symulować wyścigi mniejszej kategorii nie ma to znaczenia na główne cele sezonu,ważne aby pojechać jakiś wyścig max 10 dni od GT czy klasyków.
Nie radzę robić jak Quintana czyli znikać na 2 miesiące i wracać na sam Gt :smiley:

Tak, gram karierę i w nowym pcm’ie na razie gram Omegą Pharmą, bo najzwyczajniej w swiecie chce jeszcze poduczyć się na nowej wersji PCMa którą mam od półtorej tygodnia dopiero. Potem, gdy mi się znudzi, to proponuje zacząć IAM Cycling, dostają sporo dzikich kart na wyścigi WT i w miarę bez większych problemów dasz radę awansować do World Touru. Nie wiem jak z oczekiwaniami sponsorów, ale jak na Dywizję Kontynentalną, to pewnie są spore.

Co do tego czy symuluje wyścigi, to staram się cele sponsorskie jechać sam w 3D, pomijając czasówki. A resztę wyścigów symuluje.

a ja polecam zagrania drużyna kontynentalna :wink: Wtedy jest frajda

youtube.com/watch?v=BJw6784 … e=youtu.be

Dla odmiany Sniper Elite III :smiley:

Rano wrzucę dwa odcinki z TdP.

Spóźnione :smiley: :

youtube.com/watch?v=n4QQuEeee8U

youtube.com/watch?v=7READiG … e=youtu.be

Vattenfall Cyclassics !!!

Odnośnie kariery :

youtube.com/watch?v=O8RciS1 … e=youtu.be

No i właśnie zaczynam :

youtube.com/watch?v=-d3i6uzdE00

Kurde źle mi z renderowało intro :frowning: