PCM 14 - Filmiki

Witam i zapraszam do nowej serii :wink:

Mam teraz inny sprzęt , więc lepiej się powinno oglądać :

1 odcinek

Też nie umiem jeździć czasówki drużynowej :smiley:

Wiem i właśnie teraz szukam poradników do TT. :slight_smile:

Na, to nikt nie zna recepty, wieczny bug PCM’a

wszystkimi jechać prawie na maksa spróbujcie a potem wam podam adres i prześlecie piwko!

I tak ciężko wygrać, bo zaraz odpadają i dojeżdżasz jednym najlepszym :smiley:

Warto pamiętać, że niebieski pasek odpowiada, za dystans do mety, a zielony za pozostałą wytrzymałość zawodnika. Klucz, polega na tym, aby skończyły się w tym samym momencie.

gram od cycling managera 2003 :slight_smile: nie musicie mi pisać co paski oznaczają, mnie nie dublują na TTT to ja dubluje :stuck_out_tongue: przy dobrych czasowcach w ekipie

Jak jest TTTpowyżej 25 kilometrów, to wygrywam jadąc wszystkimi na maksa, a jak kilkukilometrowa to jestem na końcu. To jest właśnie logika PCM’a :smiley:

Akurat z tymi paskami to było bardziej do schleckfan’a niż do ciebie sebkaaa :wink:

Odnośnie filmu, trochę za dużo ustawiania przed wyścigiem. Byłeś skupiony bardziej przestawianiem w grze, aniżeli gadaniem. Masz sporą wiedzę kolarską, więc miło byłoby posłuchać historyjek opinii w twoim wykonaniu.
Na twoim miejscu spróbowałbym, innego stylu gameplay’a bardziej przygotowanego, wedle takiego wzorca:

youtube.com/watch?v=VFo5_is … IXrvUYDn7g

Chłopak zbiera materiał do kupy wybiera najciekawsze momenty, i ma czas na gadanie ciekawych rzeczy.

Taka jest moja skromna opinia :wink:

Dzięki za porade Smolar :smiley: :bulb:

By the way, czym nagrywasz filmy? :slight_smile:

Action :slight_smile:

Mam problem, nie moge przejść jednego etapu, czy da się go jakoś wymienić w grze? Albo zrobić cokolwiek by przejść go?

youtube.com/watch?v=liAOuxo … e=youtu.be

youtube.com/watch?v=Rd9KNGt-g8w

Nadszedł w moim życiu ten moment , gdzie trzeba już powoli myśleć o tym co będzie się robić w przyszłości. Gdzieś głęboko w sercu leży mi na myśli zostanie komentatorem sportowym. Pomyślałem, że trzeba zrobić jakiś krok w tą stronę. Nie chcę potem żałować, że nie spróbowałem. Zacząłem, więc robić relację z gry “Pro Cycling Manager”. Przed pierwszym filmem , usiadłem i pomyślałem, co ja, chciałbym, zobaczyć, usłyszeć w takim materiale, żeby zwrócił on moją uwagę. Wybrałem, więc taką formę, jak w filmach poniżej:

youtube.com/playlist?list=P … PMKBo7EGtq

Mediolan Sanremo, jest chyba najmniej udane, więc radzę zacząć od Flandrii :wink:

Pierwsze relacje, robiłem bardziej dla siebie, żeby się przekonać, czy w ogóle nadaję się do czegoś takiego. Sam dla siebie wystawiłem pozytywną ocenę. Poprosiłem też o opinię parę osób i co mnie zaskoczyło, filmy się spodobały. Wrzucam, więc wam drodzy forumowicze próbkę moich moich materiałów, a zarazem zapraszam was na moją nową serię: “Z Kwiatkowskim przez Tour de France”, gdzie kierując drużyną dwóch Michałów będę wam towarzyszył przez całe Gran boucle. Ruszy ona już w piątek. Wrzucam wam jeszcze zapowiedź. Jak ktoś się wsłucha w tekst piosenki, może znaleźć pewne przesłanie.
Wszelkie opinie, podpowiedzi, komentarze czy pytania mile widziane.
Życzę miłego oglądania :slight_smile:

youtube.com/watch?v=3DfxuqI … 1dAoqV414i

PS.Mam nadzieję, że schleckfan nie obrazisz się, że zrobiłem sobie tutaj małą reklamę :slight_smile:
Nie widzę po prostu sensu zakładać oddzielnego tematu.

Po co mam się gniewać ? :smiley:

youtube.com/watch?v=w-K6KBl … 0kHGIkYagw

Teraz nasz Tour de Pologne w grze PCM 14 !

youtube.com/watch?v=bJkyDsD63qs

Etap 1 i 2 TdP :smiley: