Pętla Karkonoso-Izerska 2007

w stokrotce w Przesiece jest podobno sporo wolnych miejsc…
zlotywidok.demar.pl/sz_fileview. … mnu=1&ln=p

Będziemy, tzn. ja i drugi koleś z Głogowa, Okoński z ChGK.

Chciałem dojechać już tam w piątek i spokojnie się wyspać, ale wyszło, że prosto z trasy na start, nocleg udało się w dobrej lokalizcji myślę, bo w Sobieszowie, powinno być blisko na start 1 etapu i na start oraz metę 2. etapu. Z przesieki jednak tylko do Podgórzyna bliżej.

Coś warto ze sobą zabrać na co jako zielony bym nie wpadł(poza wałówą i ubraniem)?

Aha, są wolne miejsca w aucie, jakby ktoś się chciał dosiąść, zawsze się można dogadać. z Głogowa przez Lubin, Legnice, Jawor…

czy ktoś mi wytłuamczy na czym polega ta doba hotelowa?
jak byłem ostatnio w istebnej, to babka nie kazala mi wyjsc o np 11 dlatego bo doba sie soknczyla…
kompletnie tego nie rozumiem, niech mnie ktos oswieci

Doba hotelowa trwa przeważnie 21-22 godziny (zaczyna się koło 14), a wolny czas jest przeznaczony na przygotowanie pokoju na nowych gości.

Czyli jak już zamieszkam to płacę normalnie np30zł za dobe i nie muszę opuszczaćchaty w ciągu dnia. Już kumam ;] thx

na pętli było fenomenalnie… poza ostrą ulewą jak pokonywaliśmy stóg izerski (niecały)… śmieszne było troszkę “bicie rekordu”… na innej- krótszej trasie o około 1,5km…

moją relację znajdziecie tu ↓↓↓↓↓↓↓↓
siedlceteam.fora.pl/wyprawy, … ka,50.html

Impreze uważam, za bardzo dobrze zoorganizowaną. Prawdopoodbnie w najbliższych dniach napiszę dłuższą relację.

Bardzo męczył podjazd pod przełęcz Karkonoską :stuck_out_tongue: niektórzy schodzili z rowerów hehe.
Szczególnie dobrze wspominam 3. i 4. etap .

Pozdrawiam