Pierwszy rower. Jak najtaniej

Witam

Mam krótkie pytanie. Otóż chciałbym kupić jakąś kolarzówkę do jazdy po mieście. Mam już rower, KTM El Paso, który sprawuje się znakomicie, ale aktualnie chcę przeznaczyć trochę pieniędzy na skromny rower szosowy. Chcę go po prostu brać, żeby dostać się szybko do szkoły i jeździć swobodnie i szybko po mieście. Mój budżet nie jest duży, bo nie wiążę z rowerami szosowymi żadnej przyszłości. Po prostu zależy mi na czymś solidnym. Mógłbym wydać jakieś 700zł. Najlepiej nawet mniej. Najchętniej na coś używanego w dobrym stanie. Jakby ktoś podesłałby mi kilka linków z allegro czy innych stron do porządnych maszyn w takich cenach, to byłbym ogromnie wdzięczny! Widziałem tam sporo rowerów, ale jest ich na tyle dużo, że nie wiem, który wybrać.

Pozdrawiam

przedewszystkim musisz byc swiadomy ze kazda rama w rowerze jest robiona pod wzrost danego uzytkownika :slight_smile:

to jest bomba allegro.pl/piekny-rower-szosowy- … 64225.html

Mam ok. 180cm wzrostu :slight_smile: Z tego co słyszałem to jest to rama 54cm. To dobry rower? Da radę na moje wymagania?
Problem taki, że tam jest tylko odbiór osobisty w Krakowie, a ja z Warszawy jestem… Jakieś inne propozycje?

@EDIT:

Skontaktowałem się z osobą sprzedającą ten rower w sprawie ewentualnej przesyłki kurierskiej. Zobaczymy co dalej. Jednak nadal prosiłbym o jakieś inne propozycje :slight_smile:

allegro.pl/rower-szosowy-i2619304731.html
allegro.pl/rower-szosowy-decathl … 32554.html

Kupiony ten pierwszy :slight_smile: Przesympatyczny sprzedawca, a rower mam nadzieję, że spełni moje skromne wymagania.
Dziękuję za pomoc, a temat do zamknięcia.