Problem z wyświetlaniem HR w Polarze s510

Witam!
Posiadam model Polara s510. W listopadzie zakupilem do niego pasek WearLink (z wymienna bateria) i do tej pory wszystko bylo ok. Od dwoch dni natomiast zegarek ma problem z odczytem tetna, pokazuje bowiem niemal nieustannie wartosci takie jak 200 czy 220 podczas spokojnej jazdy. Myslalem ze to wina baterii w pasku, wiec ja wymienilem na nowa - niestety bez skutku. Wykluczam raczej slabosc baterii w zegarku, gdyz rowniez jest niemal nowa. Zna ktos z Was rozwiazanie tego problemu?

Też mam polara i miałem podobne problemy, za pierwszym razem źle namoczyłem pasek i miałem go za luźno założone, a innym razem fale zakłucał iPod którego mialem na szyji w pobliżu paska. Pozdro

To na pewno zadna z wymienionych przez Ciebie przyczyn. Problem polega na tym, ze w momencie kiedy zaczely sie te problemy nie robilem z zegarkiem niczego innego niz normalnie. Czekam wiec dalej na odpowiedzi…

Jeżeli nie bedziesz wiedział co zrobić to daj go do serwisu albo zadzwon tam i sie zapytaj sportkonsulting.pl/ , po lewej stronie jest adres i nr tel.

Dzwonilem, ale niestety nie odbieraja, pewnie juz nieczynne. W kazdym razie pojawil sie nowy fakt. Dzisiaj pozyczylem identyczny pasek WearLink od kumpla i okazalo sie wszystko dziala w 100%. Wina wiec na pewno jest po stronie paska, teraz tylko nie wiadomo co dokladnie sie dzieje. Na pewno nie bateria, bo ta byla wymieniana. Wiec co??

Albo serducho Ci tak wali :mrgreen: :mrgreen:

Witam
Ten problem pojawia sie co jakis czas z powodu sniedzi na zatrzaskach paska.
Co jakis czas dobrze jest przeczyscic je np alkoholem i czyscikiem do uszu :wink:

U mnie albo pojawiaja sie bardzo wysokie wartosci tetna albo tetno sie nie zmienia.
Jak do tej pory czyszczenie zawsze pomagalo a sam pasek jest super.

Pozdrawiam
Piotr

Dzieki wnikliwej lekturze instrukcji i Twoim radom, pit, udalo mi sie rozwiazac problem :slight_smile:. Przeczyscilem pasek po prostu woda z mydlem, wysuszylem i chyba dziala. Pojechalem sprawdzic tylko na pare minut, ale chyba bylo ok. Zobaczymy jak jutro, bo jade na wyscig.

a gdzie startujecie w ten weekend :question:

Chrząstowice

a gdzie w przyszły weekend
:question:

Jeszcze nie wiadomo, moze na tym wyscigu w Gorlicach, ktory zahacza o Slowacje. Nie wiadomo tylko czy bedzie organizowany (29 IV). Dlugi jest, bo ok 150km

my za tydzień Kluczbork :mrgreen:

Panowie, proszę nie ciągnąć dalej OTu w tym temacie. Nie chciałbym Wam zabraniać dyskutowania na temat Waszych planów startowych, więc proponuję założenie odpowiedniego tematu, o tytule np. “Gdzie się ścigają forumowicze” w dziale “Wyścigi” czy “Z Kraju”. I jak już to sobie wszystko ładnie zrobicie, to tam proszę bardzo, wpisujcie sobie kto, gdzie, kiedy z jaką drużyną itd. :slight_smile:

Pozdrawiam Szanownych Ścigantów :wink: