Program TV

Na pewno wielu z was nie ma ES 2, ale ja (na szczęście) jestem tym szczęśliwcem, co ma dostęp do tego kanału. Tym co nie mają muszą wystarczyć relacje na głównym kanale. Tym wszystkim z całego serca współczuje :wink:

Zabrzmialo jak ironia :smiley:

Nie miałem zamiaru w swojej wypowiedzi śmiać się z tych, co nie mają ES 2. Jak już napisałem wpółczuję im, bo nie obejrzą NA ŻYWO jednej z najlepszych, a wg mnie najlepszej ‘‘tygodniówki’’ w kalendarzu Pro Touru :wink:

Jesli mnie pamiec nie zwodzi to w tamtym roku Eurosport w ogole transmisja Dauphine Libere sobie glowy nie zaprzatal. Zawsze to jakis postep :slight_smile:

Euskal Bizikleta, 3.06. etap 4a godz. 11.00, 4b godz.16.30,
etap 5, 4.06 godz.11.30 - wszystko na kanale etb.,

Mi dziala Dauphine na CyclingTV na zywo.

:question: :question: :question:

[size=75][ Dodano: Pon 05 Cze, 2006 16:59 ][/size]
hahaha
Mi tez :exclamation: Ale cicho… :wink:

[size=75][ Dodano: Pon 05 Cze, 2006 17:33 ][/size]
Cos im nie wyszlo z tym kodowaniem. Kiedys tez tak mialem jak byl ostatni etap VPV. Jutro taka sytuacja niekoniecznie musi sie powtorzyc. To tak przy okazji powiem ze nie rozumiem dlaczego CyclingTV postawila na abonament i to w wysokosci ponad stu zl na nasze zwlaszcza kiedy w calej Europie mozna ogladac wyscigi za darmo. Na niekodowanych transmisjach mieli by wieksza ogladalnosc i mogliby trzepac wieksza kase od sponsorow a tak nie sadze zeby jakis Europejczyk zdecydowal sie na zakup abonamentu kiedy w telewizji jest wiecej wyscigow widac lepiej i jest za darmo. Placa pewnie glownie Amerykanie bo nie maja innego wyjscia.

Mam nadzieje, ze im sie nie zakoduje, az do czwartku.

Ma ktos, jakies nagranie z 1 etapu? Niestety Archive Premium juz nie dziala.

Może byc.

No to sie na ogladalismy. Dzis juz nie dziala.

[size=75][ Dodano: Wto 06 Cze, 2006 18:00 ][/size]
Znalazlem strone, z krotkimi relacjami z kazdego etapu. Dobre i to.

rhone-alpes-auvergne.france3.fr/ … -fr.php#cf

A dzisiaj Eurosport2 był czasie Dauphine odkodowane. Całkiem przyjemny wyścig.

Witam serdecznie.

Mam pytanie- jaki wiersz cytowali nasi komentatorzy podczas Critérium du Dauphiné Libéré, gdy zawodnicy wjezdzali na szczyt Mont-Ventoux?

Był to wiersz M. Konopnickiej, tytułu nie usłyszałem.

Na górze Ventoux
Maria Konopnicka

Po zrąb błękitów świat tu ogarniam dokoła
I zamykam tak w oku, jako się zamyka
Z ciszą i z wonią mirry celę pustelnika,
Przez którą białe skrzydło powiało anioła.

Nade mną skalnych szczytów mgłą zawite czoła,
Po jarach huczy wichrów echowa muzyka…
To srebrne harfy Celtów, to ich pieśń jest dzika!
Pode mną zieleń — święta druidów jemioła.

Tam stopy Hannibala, za Rodanu falą,
W słońca się błyskawicach rudym ogniem palą,
Tumulów kretowiska aż w Alpach gdzieś giną…

Mgły rosną, dyszą. Jakiś cmentarz wieków stary
Ruszyłam… Wstają ciche a ogromne mary,
I rozciągnąwszy ręce na powietrzu - płyną.

Fajny wiersz, chyba dobrze oddaje to ciekawe miejsce.

DZieki serdeczne. Wreszcie Konopnickiej cos wyszlo…:slight_smile:

Dlaczego nie przerabialiśmy tego w szkole, tylko jakieś Koszałki-opałki :stuck_out_tongue: ?

Mistrzostwa krajowe ze startu wspólnego w stacjach niekodowanych, 25.06.:
Niemcy, ZDF, 13.02 / razem z mistrzostwami Niemiec w pływaniu /,
Włochy, Rai 3, 14.55,
Francja, France 3, 15.05,
Belgia, RTBF, 15.15.

Dzięki Viator za info o mistrzostwach Niemiec i Italii :wink: Ten wiersz o Górze Wiatrów jest bardzo ciekawy. Że też czegoś takiego jak dotychczas nie miałem w szkole :stuck_out_tongue:

Z mistrzostwami Niemiec może być różnie. Z powodu mistrzostw świata w piłce nożnej, tymczasowo na Hot Birdzie / platformy Cyfry+ i Polsatu / kanał ZDF zastąpiono tematycznym ZDFdoku. Sam ZDF jest nadal emitowanyz Astry bez żadnych utrudnień.