Programowanie - Visual, C#

Witam Panów. Wiem, że to forum jest wspaniałą bracią osób, których łączy zamiłowanie do kolarstwa wszelkiej maści, ale jeśli jest taka możliwość, to powinniśmy sobie pomagać w innych sprawach.

Czy jest na tym forum osoba, która dobrze się czuje w Microsoft Visual i umie programować w C#? Mam trudny projekt do zrobienia, a nie powiem, nie mam do tego głowy, zwłaszcza że goni mnie termin oddania pracy inżynierskiej. Prosiłbym kogoś o pomoc przy projekcie, jeśli ktoś ogarnia temat.

Skoro nikt nie pisze to może AI wspomoże trochę? :smiley:
Opisujesz czego oczekujesz i generuje kod ale oczywiście nie znam szczegółów więc nie wiem na ile to może być pomocne.

https://chat.openai.com/ tylko niestety wprowadzili model płatny więc za darmo jest dostępny tylko w godzinach małęgo ruchu.

Napisz o co chodzi konkretnie, to Ci odpowiem czy jestem w stanie Ci jakoś pomóc. Co prawda z C# nie miałem do czynienia z 5 lat, ale może coś jeszcze pamiętam. Tylko lipnie z czasem u mnie.

PS. Co studiujesz?

Dzięki, już ogarnąłem. Chodziło o wyznaczenie energii wyprodukowanej w porach nieuslonecznionych w stosunku do całego roku.
Studiuje energetykę 7 semestr, specjalność Ekologiczne Źródła Energii Elektrycznej.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.