Redaktorzy rowery.org

Mam takie pytanie:

Ostatnio nastapily przetasowania wsrod kadry Redaktorów i w zwiazku z tym mam pytanie.Co decyduje o tym,ze dana osoba zostaje powolana na to stanowisko? Czy aby nie powinien w takim przypadku byc rozpisany temat z zapisami chetnych i sposrod nich wybrac najlepsza kandydaturę?

Pisałem na PW propo innego wątku, ale tu wspomnę ku przestrodze: tutaj nie ma demokracji.

Powinny jednak obowiazywac jasne i przejrzyste zasady.Dlatego czekam na odpowiedź na wczesniej zadane pytania.

Dlaczego powinni?
To są ich zabawki i mogą robić z nimi co chcą, mogą je posprzątać, mogą porozdawać i nie muszą się nikomu tłumaczyć.
PS. tak na prawdę, to nie jest nowy redaktor, ale cicho, bo się jeszcze wyda, że drugie konto założone ^^

Swoją drogą czemu się czepiać? Odwala kawał dobrej roboty i jeszcze źle? Grzdylu tłumaczył na forum jeszcze niedawno, teraz jest redaktorem, tłumaczy na stronę główną. Coś w tym złego? ;>
Byś chciał zapisy… i żeby kto w nich startował? Ktoś tu się pokazał z tej strony? I kto miałby być decydentem?

Ja nie powiedziałem,ze powinni…

Startowac moglby kazdy jak widac.To,ze ktos ma drugie konto nie powinno nikogo interesowac.Oficjalnie osoba ta zarejestrowała sie kilka miesiecy temu i nie wyrozniała sie niczym szczegolnym.Dlatego tez kazda inna jednostka moglaby bez wstydu zglosic swoja kandydature.

Z tym pytaniem to na priwat do Naczelnego lub Tomasza.

Dlaczego? Przecież to proste pytania i mam nadzieje wyczerpujace odpowiedzi.

Jesli jednak to jakas tajemnica to prosze Naczelnego lub Tomasza o PW z odpowiedzia.

nie, to TY musisz się do nich zwrócić na PW, a nie oni do Ciebie, trochę kulturki.
jak chcesz chleb, to też idziesz do piekarni, a nie czekasz, aż piekarz przyjdzie do Ciebie, chyba jasne

Problem w tym,ze moje wczesniejsze PW w przeszlosci kierowane do Naczelnego nie doczekało sie nigdy odpowiedzi.A pisałem kilka razy…Jesli bedzie dobra wola to kolejne PW nie bedzie konieczne.Z mojej strony nie zostana juz podjete dalsze dzialania.Jesli nie doczekam sie odpowiedzi w tym temacie to trudno.Wszyscy beda stratni.Ja, bo zostane bez chleba ale takze piekarz, bo nikt tego chleba mu nie kupi.

Sundin

Forum to nie jest to sąd czy żaden urząd państwowy, żeby ktokolwiek musiał się tłumaczyć czy konkursy urządzać. O ile dobrze wiem, to tutaj na żadne miejsce (czy to moderatora czy redaktora) nie było łapanki w stylu “kto chce być tym czy tamtym” ani nie brano ludzi na zasadzie “ja chcę być”… Nie jestem pewien, o kogo z nowych redaktorów Ci chodzi, ale podejrzewam, że o Olgę. jeżeli mnie pamięć nie myli, to osoba ta byłą związana z portalem i redakcję (choć z innym kątem) dużo wczesniej niż najstarsi użytkownicy. Dlatego nie bardzo moge się zgodzić, że redaktoem może być każdy.

Ja po prostu zadalem proste pytania na ktore powinno sie tylko laskawie odpowiedziec a nie z niczego tlumaczyc.

Chciałbym,zeby Redaktorami nie zostawały osoby,które uzywaja obrazliwych słów w stosunku do innych uzytkownikow.To chyba nie sa jakies wygorowane oczekiwania…A raczej nie powinny byc…

Widzę, że musimy sobie coś wyjaśnić. Zacznijmy od rzeczy podstawowej:

Powyższe cytowane za wikipedią. Zaznaczyłem te dwa fragmenty, które powinny rozjaśnić wszystkim w głowie.

Serwis, w różnych wersjach, odsłonach, itd. - działa już od 13 lat, a ja swoją rolę dzierżę też tyle samo czasu. Przez ten czas, mam nadzieję, TomAsz i inni redaktorzy nie odczuli żadnych niesprawiedliwości z mej strony. Ale z prowadzenia redakcji nie muszę i nie będę tłumaczył się przed czytelnikami! Jeśli stwierdzam, że chcę kogoś do redakcji zaprosić, to jest to moja autonomiczna decyzja. Tak samo może zrobić TomAsz, bo jego opinię szanuję ze wszechmiar.

Jeśli ktoś ma ochotę do redakcji dołączyć, to droga jest wolna. Każdy, naprawdę każdy, może do mnie napisać i spróbować swych sił. Jest to jednak wyzwanie i nie każdy temu może czy chce podołać. Napisałem to zresztą jednemu z nowych redaktorów:

Zatem sundin, chcesz spróbować? To przestań pisać głupoty, a weź się po prostu do roboty! Zacznij jak każdy, pisz teksty i podsyłaj do TomAsza. Jeśli wszystko będzie prawidłowo, to za jakiś czas zaproponujemy Ci stałe miejsce w redakcji…

P.S.: W redakcji nie ma demokracji. Na forum również.

Moje pytanie nazywasz glupotami? Bez komentarza.Zadałem sensowne pytania bez zadnych podtekstow a tu od razu sie mnie atakuje.Tez tak mozna…

[size=75][ Dodano: Sro 15 Lip, 2009 23:56 ][/size]
Takze nie zawracaj mi głowy takimi propozycjami.Mam wazniejsze sprawy na głowie.Poza tym trudno byłoby mi pracowac w zespole z osobą,która nie szanuje pogladów innych forumowiczow(Olga).

Tak, głupoty. Szkoda czasu na takie sprawy, a ja mam już tego po prostu dość.
Jak napisałem - chcesz być w redakcji, weź się do roboty. Nie chcesz, to nie zawracaj mi głowy. Bo ja mam już dość, a roboty aż za dużo na tapecie.

P.S.:
Forumowicze, to dzięki Wam opóźnią się prace nad reaktywacją rowery.org. Pozdrawiam!

Osobiście polecam

www.żal.pl

Co to za nowa grupa" winner" :mrgreen: :stuck_out_tongue: ???

Tytuł ten przysługuje zwycięzcy Zabawy w typowanie. Przy okazji proponuję utworzyć coś podobnego dla zwycięzcy Typera :slight_smile:

A wpadłem na pomysł aby ukoronować w taki sposób zwyciesce zabawy w typowanie, podziekować trzeba łukaszowi, który jak zwykle okazał się elastyczny i dzieki temu kosa moze nosic na swoim nicku jak on to sam nazwał magalia rosa :slight_smile: