Rower na balkonie

skoro ma i tak stać to może masz jakiegoś znajomego mieszkającego w domu, który Ci go “przechowa” na strychu, bądź w garażu lub w jeszcze innym miejscu.

Ja trzymam rower przez zimę u Cioci, gdzie jest mu bardzo ciepło :smiley:

ja wole miec go przy sobie :slight_smile:

Tak trzymasz rower na balkonie? :slight_smile:

Polecam Ci pokrowiec na rower
allegro.pl/pokrowiec-na-rower-pr … 50982.html

lub jest jeszcze taki
allegro.pl/pokrowiec-na-rower-an … 11339.html

i taki
allegro.pl/amo-pokrowiec-na-rowe … 55632.html

trzymam swój w szopce, której nikt nie odwiedza. Aktualnie w piwnicy, gdzie składam to co zepsułem. Rozwaliłem sobie manetkę, teraz nie wiem jak złożyć. Jest problem. Pozdrawiam.

zdjął żonie doniczki z kwiatkami i powiesił rowery:) ciekawe czy na wiosnę będzie miał czym jeździć:)

Jak wy znajdujecie te posty sprzed tylu lat xd i problem chyba nieaktualny bo Sebkaa się wyprowadził do Islandii :frowning:

Bo ktoś kto handluje takimi uchwytami (w tym przypadku wiadomo jakiej firmy) szuka w internecie różnych fraz związanych z trzymaniem roweru w domu - trafia na taki temat i nawet nie patrzy na datę tylko klepie posta, że niby jako zwykły użytkownik poleca.

5 polubień

Ta cała “Agnieszka” to przedstawiciel firmy i robi głupawą reklamę. Takie posty powinno się kasować z urzędu. A akurat te tzw. “wieszaki” są do dupy, szybko się psuja, gną, rowery z nich spadają. Są po prostu partacko wykonane.

4 polubienia