Składanie i rowerowanie

Dlatego czesto lepiej znalezc lepiej wyposazony rower ( naturalnie bedzie drozej ) i miec “prawie” wszystko jak chcemy . Albo po prostu budowac w 100% to co chcemy !

Oczywiście. Ale budować – trzeba wiedzieć (jakie komponenty, jak dobrać, etc.) oraz umieć. To nie takie proste…

A skoro budżet ustalony a i marka w zasadzie wybrana – to nie ma za wiele manewru do dyskusji. Jeździłem (choć modelem 9), napisałem jakie miałem wrażenia. Reszta to w zasadzie subiektywne odczucia i preferencje…

Ja NIGDZIE nie pisalem , ze to jest proste :wink:
Jesli ma sie JAKIES pojecie o rowerach + kilku kolegow kolarzy , to moze jest to najwlasciwsza droga do fajnego ( i WLASNEGO ) roweru .

Oj, dobrymi radami piekło brukowali. Strzeż się rad znajomych… :slight_smile:

A prawda taka, że aby sugerować komponenty czy rozwiązania to trzeba rocznie kilkadziesiąt rowerów obrabiać. Aby mieć naprawdę pojęcie jakie są różnice, odczucia w czasie jazdy, wady i zalety, trwałość… Niewiele osób ma takie doświadczenie…

W tym roku mam już 16-ty rower. Ubiegły był słaby, ledwie trochę ponad 30. Ten rok zapowiada się lepiej :wink:

Zastanawialiśmy się w redakcji ostatnio, czy nie zrobić w podcastach kącika porad Naczelnego – ktoś optuje z pytaniami do mnie? :smiley:

1 polubienie

Ja mam pytanie ; PO CO CI TO WSZYSTKO ( te 16 rowerow ) :rofl: Ja tam ZAWSZE wiem czego chce i zazwyczaj jestem zadowolony ( a tez mam okazje jezdzic i testowac wiele innych ) ze swoich wborow i produkcji"wlasnej" . No ale moze to faktycznie jakies juz doswiadczenie.
Poza tym budowa HT na 1x12 , to chyba “przedszkole” w budowie rowerow ( jak nie “zlobek” ) :rofl:
Niewiele tu mozna spi…ic.

Tak przychodzą. Powiedzmy wypożyczone, do testów. Więc zajeżdżam, coby poznać co producenci mają do zaoferowania…

Takie swoje, prywatne mam aktualnie trzy: jeden góralek, szosówkę aero i transportowca. Z tego ostatniego jestem mega zadowolony :slight_smile:

Ja uwielbiam dunskie transportowce z miejscem na skrzynke piwa nad przednim kolem :rofl:

Stanęło na Babboe Mini Mountain z elektrycznym wspomaganiem. Jak mówiłem jest bardzo, ale to bardzo zadowolony. Ale do testów mam dostać jeszcze ich model Curve-E, więc może zmienię…

I sprawdzone – trzy kraty piwa. Aby przewieźć sześć musiałbym wybrać większy model. W Curve-E chyba wejdzie 5-6…

Ten temat został automatycznie zamknięty po 59 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.