sonda kto wygra Flandrię 2007?

wytypuj zwycięzce Flandri?

• Tom Boonen
  • Paolo Bettini
  • Matteo Carrara
  • Phillippe Gilbert
  • Stefan Schumacher
  • Daniele Bennati
  • Oscar Freire
  • Allan Davis
  • Fabian Cancellara
  • Leif Hoste

0 głosujących

wytypuj zwycięzce tegorocznej Flandri?

Ja myślę, że Ballan. Niestety nie ma opcji “ktoś inny”

Ballan może i tak ale liderem Lampre jest chyba Bennati

No na Flandrię to niezbyt :stuck_out_tongue:.

A ja właśnie typuję jakąś niespodziankę (ktoś inny). Co roku zresztą na Flandrii i Piekle Północy czekam na jakieś sensacyjki:)

Co sądzicie o Davisie ma szansę?

Właśnie na niego zagłosowałem. Wydaje mi się że ma szanse, bardzo bym się cieszył z jedo sukcesu :slight_smile:

NIEWIEM CZY NICK NUYENS WWYSTARTUJE ALE JAK TAK TO NA NIEGO STAWIAM TO MUJ CZARNY KON TEGOROCZNYCH KLASYKÓW :slight_smile:

był na liście startowej :mrgreen:

sonda słaba nie ma wielu liderów a jest taki Benatti :frowning:

Gdzie Ballan, gdzie Boogi ktory sie odgrażał

Davies bez formy już predzej Vaitkus który szaleje ostatnio.
Moze Devolder, ale go nie obejmuje ankieta. A “strzała” też może być wysoko

A ja postawie na Phillipe Gilberta. Ostatnio pokazał, że jest w formie, a pozatym jest belgiem i potrafi jeździć po odcinkach brukowanych, sądze, że na Koppenbergu będzie się działo, ale Phillipe Gilbert nie da za wygraną. Myślę, że ma on także szansę na wygranie “Piekła Północy”.

powiedzcie kogo zabrakło w tej ankiecie a będzie się liczył w walce o zwycięstwo? Następną przygotuję lepiej…

Niestety Koppenbergu nie ma na tegorocznej trasie…

uuuu ale jest wiele innych górek :smiley: Miejsmy nadzieje, że Koppenberg powróci do wyścigu za rok, albo z kilka lat, wtedy kiedy ja będę tam rządził (taki żart) :smiley:

Ja zagłosowałem na Leifa Hoste :slight_smile: Rok temu był drugi, przegrywając na finiszu z Boonenem. Niedługo później wspaniale spisał się na Paris - Roubaix, lecz po aferze z pociągiem sędziowie zdyskwalifikowali Belga :unamused:

niewiem czemu nie ma w tej ankiecie ktoś inny :frowning: