[sprzedam] widelec karbonowy

witam, mam na sprzedaż widelec zdemontowany z wyczynowego roweru Wilier Triestina Team Lampre.

bikezona.com/b…cha.asp?id=5925

taki sam, tylko model z roku 2004.

widelec ma karbonową rurę sterową, karbonową koronę, karbonowe ramiona i aluminiowe zakończenia. z jednej strony jest maly ubytek na malowaniu litery “W”. nie jest to odprysk, lakier pod spodem (bezbarwny) jest nietknięty. od frontu ma odprysk wielkości pół główki od zapałki, poza tym stan bdb.

widelec posiadam od pół roku, ale nie zamontowałem ani nie używałem bo nie mam wszystkich części oraz zmieniły się plany składania mojego pierwszego wylightowanego sprzęciora.

przebieg 600 km. rura sterowa: długość ~26cm, więc wystarczy do prawie wszystkich rowerów aż do rozmiarów 61-63, średnica 1 1/8". dane producenta: This is a monocoque fork (means 1 pcs of carbon, not glued), Model MIZUNO MM34, Monocoque fork, 1K carbon finish, 1" 1/8 steerer, Integrated, Rake 45 mm, Target weight 385g, Designed by Pesenti No. 10513

widelec wysokiej jakości! nowy kosztuje 300$.

cena: 555,55 do negocjacji. posiadam również do niego b. lekka rozporową gwiazdkę wraz z karbonowym kapslem, parę lekkich sterów zintegrowanych FSA i VP z rozwiązaniem typu STEPSTACK zapobiegajacym temu o czym majaczy Chris King. być może będę też miał na sprzedaż nową ramę szosową, semi-sloping, masa 1379g, rozmiar wirtualnej górnej rury ok. 55.5cm oraz wyczynowe koła shimano ultegra wh-6500 (teraz wh-r600), wysoki stożek 30mm, aerodynamiczne, przebieg 800km, kręcą się jak perpetuum mobile, stan idealny.

zainteresowanych proszę o kontakt. jeszcze nie jestem pewien odnośnie sprzedaży pozostałych przedmiotów ale jeśli ktoś będzie zainteresowany np. kompletem to uwzględnię to.

podaję adresy producentow:
www.wilier.it
www.mizunobike.com

sprzęt z najwyższej półki, zainteresowanych proszę o kontakt. możliwość negocjacji ceny przy zakupie kompletu.

pozdrawiam,
geos