Sprzęt, ciuchy, akcesoria

Chciałbym zapoczątkować temat o rzeczach związanych z profesjonalnym kolarstwem szosowym, czyli ciuchach, sprzęcie rowerowym. Fajnie, gdyby był jak najbardziej przejrzysty, tak by móc szybko odnaleźć jakieś zdjęcie, czy informację, dlatego proponuję, by nie komentować w temacie, tylko wrzucać suche fakty, np:

Strój Andalucia Caja Granada

Trykot mistrza świata
Marc Cavendish, Team Sky

Lampre

Trykot mistrza Belgii
Philippe Gilbert

Nowy strój teamu Movistar

Nowy strój teamu Saxo Bank

Astana

Nowy strój teamu Katusha

Stroje nowego teamu Lotto-Belisol

Stroje nowego teamu Omega Pharma-Quick Step

Stroje nowego teamu GreenEdge

saxo i movi to jest coś:)

Nowe stroje teamu Vacansoleil-DCM

Nowe stroje teamu Rabobank

Prawdopodobnie takie stroje będą posiadali kolarze teamu AG2R-La Mondiale

Nowe stroje teamu FDJ-BigMat

Nowa koszulka Garmin:

Jedna z najładniejszych dla mnie, mimo niezbyt lubianego przeze mnie (i wyjątkowo do niedawna popularnego w peletonie) zestawu kolorystycznego biały plus niebieski. Przynajmniej nie będą się mylić ze Sky.

Artykuł w podobnym temacie z procycling.org :
pro-cycling.org/index.php?ka … ykul=19686

ogólnie jak już wowo stwierdził Saxo i Movistar najbardziej się mogą podobać, ale i Lotto nieźle wygląda i często będziemy oglądać pociąg w tych kolorach na ostatnich km

Peta

Malori

bez zmian - łatwo poznać. Nie mają jakiegoś zachwycającego outfitu, ale chyba się wszyscy do tej koszulki przyzwyczaili.

BMC - rowery - coś pięknego :wink:

Nowy strój i obuwie Greipela, oraz rama Wigginsa




Z taką ramą Wiggins może zdominować sezon :stuck_out_tongue:

Nie szata zdobi człowieka- pamiętajmy o tym. A poza tym, kilka strojów przypadło mi do gustu,w dłuższe oraz intensywne trasy to nieoceniona sprawa.

Wiggins na 8. etapie Paryż - Nicea.
Wycieniował nie tylko siebie, ale także rower - brak owijki na dolnym chwycie, karbonowa wersja siodełka Fizik, poprzednia wersja ramy (Dogma 60.1 bez malowania?). Do tego koła Shimano na 2013 rok. Reszta standardowo - zębatki osymetric, Di2, kokpit PRO.

Co do Wigo, jakiś czas temu na InnerRingu umieszczono fajny obrazek z Velo, przedstawiający jak zmieniał się rozmiar ramy jego rowerów.

Ewidentnie widać, że jeździ na co raz mniejszych ramach, przez co może przyjmować bardziej aerodynamiczną pozycję.

A to jest mój typ na ten sezon, bardzo mi się podoba strój Radioshacka na 2012 i taki sobie zakupię.

Ja to bardzo chciałbym Euskaltel jak macie dobre ceny to dajcie linka bo na allegro to po 200-300 zł :smiling_imp:

Ja kupie przez aliexpress.com, wyjdzie mnie gdzieś 150 zł, ale robie to pierwszy raz dam znać co z tego wyszło. :]

chetnie poczekam na opinie, jak sie sprawdzi to poprosze o linka. aaa i wazna rzecz opinia pampersa a najlepiej zdjecie :wink:

Jak w zeszłym roku dla Cavy, tak w tym dla Boonena Spec we współpracy z McLarenem przygotował super-hiper-rower :wink: Trzeba przyznać, że wygląda świetnie, a logo McL tylko dodaje mu szybkości :wink: Warto zauważyć też naklejkę upamiętniająca Woutera Weylandta.

cyclingnews.com/news/gallery … ge-mclaren

@Sebka, wydaję mi się, że nie musisz obawiać się o wkładkę, jeśli tylko kupisz oryginalny strój Euskaltelu wyprodukowany przez Moa.

inrng.com/2012/03/uci-rules-regu … #more-7711

nie mam czasu żeby tłumaczyć całego artykułu. Tym bardziej nie czuję się kompetentny w sprawach sprzętu. Ale warto przeczytać, UCI zmieniła regulamin.

Skrót:
Od dziś na czasówce należy trzymać ręce tylko w pozycji poziomej. Są też regulacje kasków i skarpetek.

Przypominają mi się regulacje PE w sprawie okrągłości pomidorów i kąta zakrzywienia bananów.

Zepsuli najładniejszą koszulę w peletonie…

[size=75][ Dodano: Sro 27 Cze, 2012 10:32 ][/size]
No nie wiem kolego wiesz ten orzełek, czy inny ptak drapieżny robił fajne wrażenie, a to…

Na pierwszy rzut oka rzeczywiście tragedia. Ale tak po czasie muszę napisać, że nie są takie złe :slight_smile: