[Sprzet] Zakup roweru do 700pln - na wycieczki z dziecmi

Witam,

Interesuje mnie zakup dwoch rowerow, jednego dla mnie (186cm/85kg) drugiego dla zony (165cm/55kg) - CEL: w 99% to weekendowe wycieczki z dziecmi w wieku od roku do 4 lat. Dzieci będą wozone w fotelikach rowerowych. Będziemy jeździć kilka razy w miesiącu, glownie w weekendy, nie będziemy robic wiecej niż 30km na jednej wycieczce. Na każdy rower mam do wydania 700pln, czyli lacznie 1400pln. Zalezy mi na trwałym rowerze, bez zbędnych bajerow, lepiej żeby miał mniej ale za to lepszej jakości. Ze wstepnych poszukiwan na Internecie widze ze do kwoty 700pln można wybrac z tych marek:

  • KROSS
  • ARKUS
  • KANDS

Na chwile obecna z w/w marek najbardziej odpowiadaja mi rowery:

1 - KANDS KV-2:

allegro.pl/item848396536_19_ … ml#gallery

oraz

2 - ARKUS VIP 5.0:

allegro.pl/item862146990_arkus_v … _2009.html

3 - KROSS CROW RUBBLE:

allegro.pl/item862388956_hit … skoku.html

a dla zony:

1a - KANDS ENERGY 1100:

allegro.pl/item848396489_agresyw … ywnej.html

2a - KROSS CROW MEADOW:

allegro.pl/item853716363_kro … kazja.html

Proszę Was o opinie o w/w modelech, ewentualnie o Wasze (inne) propozycje. PROSZE NIE PISAC ‘lepiej doloz i kup cos za 1500pln’ - na pewno rower za 1500pln będzie lepszy od tego za 700pln, z tym ze, nam az tak zaawansowane technicznie rowery nie sa potrzebne. Mysle ze da się kupic cos ‘markowego’ w podstawowej wersji do 700pln, tak żeby służyło przez pare lat. Poza tym w moim przypadku do ceny rowerow dochodza jeszcze:

  • 2 foteliki dla dzieci
  • 2 kaski
  • 2 zabezpieczenie antykradziezowe

takze lacznie wyjdzie to ponad 2000PLN.

Jeśli chodzi o rozmiar to dla mnie szukam czegos w zakresie 19-21", a dla zony 17- 18", czy dobrze?

Z gory dziekuje za Wasze propozycje.

W tej cenie wszystkie rowery będą raczej podobne. Ja kierował bym się więc raczej ramą/marką. Mógłbyś też przejść się po sklepach rowerowych i poszukać może jeszcze innych okazji. Osobiście odradzam rowery marki na K (nie-Krossy) - pierwszy raz taką widzę… Reszta OK - na niedzielnych, spokojnych wycieczkach te rowery sprawdzą się znakomicie, a przy odpowiednim traktowaniu mogą posłużyć długo :slight_smile:

Witam,

Dzieki za info, kupilem juz nastepujace rowery:

  • Kross Crow Meadow 17" Damka

allegro.pl/item870412006_kross_c … kazja.html

  • Kross Rama Level A4 21"

allegro.pl/item865342545_extra_w … el_a4.html

Temat do zamkniecia.