suplementacja w kolarstwie

chcialbym kolegom polecic suplementacje ziołami w raamch wspomagania treningu budowania wydolnośći . swego czasu na www.bieganie.pl spotkałem usera Apaczo od którego nauczyłem sie wiele o wspomaganiu ziołami w treningu.

Jak wiecie zadka kogos chwalę ale tym razem ktoś mnie czegos nauczył

dzieki Apaczo trafiłem na strone

www.sportacademy.pl tam się wiele dowiedziałem m.in. o zestawie wentylacyjnym

polecam tą stronę

Tompoz

jak to możliwie, że reklamaujesz strony pantaniego, czy mi się zdaje :wink:

ja nie reklamuje stronę Pantaniego tylko reklamuje mądre rzeczy co tam piszą. Wiesz że jesli by tam pisały głupoty to bym po swojemu krytykował tekstem wiesz jakimn

Tompoz

Dla mnie osobiście najzdrowszą suplementacją jest solidny i ciężki trening, cytryna w bidonie, banan w kieszonce i pozytywne nastawienie. Jestem strasznie sceptycznie nastawiony do jakiejkolwiek suplementacji, nie uznaje tego za doping ale jakoś nie próbowałem nigdy i nie mam zamiaru.

Banan to podstwa xD, ja osobiście preferuję coca-cole, tak w stosunku 1 do 3 z wodą, w zależności od temperatury oczywiście.

Sebastian, ale przy treningu trwającym kilkanaście godzin w tygodniu i więcej, występują takie obciążenia (stres treningowy), że sport przestaje być zdrowy i suplementacja jest po prostu wskazana. Przy 22-26 godzinach treningów tygodniowo szybko to odczułem. Zbyt szybko. :slight_smile:

Może niekoniecznie zestaw wentylacyjny, ale aminokwasy, witaminy, czy węglowodany w łatwo przyswajalnej postaci dobrze mieć pod ręką. Już nie piszę o efekcie placebo.

Tompoz, chętnie zapoznałbym się z Twoim zdaniem na temat tych ziół, bo niestety, ale póki co sport academy wydaje się być najmniej wiarygodnym źródłem w internecie. I nie chodzi mi o wartość merytoryczną, ale sposób w jaki to jest przestawione.

brawo sebkaaa

No cóż jednym się podoba innym nie tak już zawsze będzie.

Nawet nie wiedziałem ,że to znowu o mnie lub o mym forum zaczynek hehe.

Jedni wolą węgle inni tłuszcze jedni naszego matoła inni jarka to taki nasz folklor.

A tak na marginesie zapraszam.

Wiecie dobrze że ją rzadko coś chwałę. Ale polecam ta stronę i szczególnie wypowiedzikolegi apacho co go poznałem na ubieganiu pl