Szosowe MP - Złotoryja 2011

Chciałem zapytać, czy ktoś z forumowiczów zna aktualny stan rundy na której odbędą się niemal wszystkie wyścigi (poza czasówką kobiet i orlików)?
Dokładnie interesują mnie znajdujące się na niej przejazdy kolejowe, a według informacji organizatora są trzy na rundzie. W jakim stanie są te przejazdy? Czy nadają się do normalnego przejechania szosówką? Jeśli dobrze pamiętam pierwszy przejazd na wyjeździe z miasta (w trakcie lub pod koniec zjazdu, więc prędkości spore) kilka lat temu był w kiepskim stanie - czy coś tam się zmieniło?

Może są jeszcze inne fragmenty o których warto wiedzieć? (o brukowanej 14% hopie wiem)

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

mp-zlotoryja2011.pl/

i wejść w mapy , trasa jest dobrze pokazana , liczę że czasówkę wygra Bodnar Maciek,a Start wspólny Paterski i zaprezetują zdobyte koszulki na Tdf.

Widzę, że mamy tak samo :wink:
Tylko czy Paterski z pomocą samego Bodnara zdoła pokonać całe CCC?
Oby :wink:

Bodnar zrobi czasówkę 210 km, i poźniej zaatakuje Paterski i wygra. :smiley:

Tak na prawdę jechać w 2 na 16 to cięzka sprawa.Choć np w mistrzostwach Niemiec gdy Reimer wygrywał ,jechał Cały Milram a Reimer był w pojedynkę i wygrał.

No tak tylko problem w tym, że przydałby się Paterskiemu ktoś w peletonie, bo jeśli Bodnar odjedzie a Paterski złapie gumę, albo upadnie to nikt go później do peletonu nie dowiezie :stuck_out_tongue: Swoją drogą jak to wygląda jeśli chodzi o taktykę w takiej grupie jak Liquigas? Mają tylko dwóch zawodników na mistrzostwach więc mówią im “róbcie co chcecie tylko sie nie pozabijajcie” a oni sobie między sobą uzgadniają taktykę czy mają kogoś kto im to wszystko ustala?
Bo na pewno taka ekipa jak CCC ma na trasie swojego dyrektora sportowego, który ustala całą taktykę, wydaje polecenia itp itd…

Wszystkie 3 przejazdy kolejowe na trasie MP poprzedzają zjazdy. Stan przejazdów najgorszy nie jest ale bez wyhamowania bym nie ryzykował.

No przydało by się żeby w końcu MP został ktoś z pro-touru.

ale jeśli koszulkę nie zdobędzie nikt z pro touru jest duża szansa że będziemy mieć jeszcze jednego zawodnika w najwyżej lidze wyścigów :stuck_out_tongue:

Dzięki. Stronkę widziałem (runde kojarze), ale nie ma tam niczego pozwalającego stwierdzić czy coś od ostatnich MP w 2008 roku się zmieniło.

Na szczęście grzeeechu zna teren i dzięki niemu wiem, że zmian na trasie nie było.

TomeK., startujesz? Jeśli tak, to życzę powodzenia i trzymam kciuki.

mCIH - dzięki :slight_smile: Planuję startować. MP to jedna z bardzo niewielu imprez dla elity, w których może startować każdy amator posiadający licencje i jeśli nic się nie wydarzy to skorzystam z tej możliwości. W planach mam czasówkę i być może start wspólny (po czasówce zobacze czy warto czekać do niedzieli czy lepiej poszukać wyścigu dla mastersów :slight_smile: ). Byle bez przygód na trasie - może ostatni nie będę…

W takim razie dołączam się i również życzę powodzenia :slight_smile:

W takim razie będę Ci kibicował na miejscu :wink:

Bodnar, z tego co widze, w czasowce nei wystartuje :frowning:

Kto wygra w zwiazku z tym ITT? Marycz, Huzar czy Lukasz Bodnar? A moze ktos inny?

Nie może Liquigas będzie trenował w tym czasie TTT w składzie na TdF

Są gdzieś listy startowe jazdy indywidualnej na czas?

Marycz spóźnił sie na start (sic!) i mistrzem został niespodziewanie Marczyński.
Zaskoczył mnie Tomek , myślałem ,że lepiej od Bodnara to on nie pojedzie.
Ciekawie będzie ze startu wspólnego bo jak Marczyński ma forme to może ustrzelić dublet.

Oj obawiam się czy w tym roku Rutkiewicz będzie liderem na TDP.

A ma ktoś wyniki pełne?

O Tomka Marczyńskiego chodzi.
Nie ma jeszcze pełnych wyników nigdzie.