terminy różnych imprez

Panowie mam prośbę. Temat o Jurajskim mnie natchnął
Gdzie można bez licencji startować. Chodzi mi o wyścigi rajdy maratony , w miarę blisko małopolski
Z tego co ja wiem to
1 tour de tatry 2 VIII
16 VIII memoriał Góreckiego w Trzebini
31 VIII rajd wokół tatr
21 IX wyścig doliną popradu

Moze ktos coś jescze dopisać?

20 Lipca jest kryterium kolarskie w Kazimierzy Wielkiej.

Zapraszam na TOUR DE RYBNIK 2008
Wszystkie informacje na www.kolarstwo.maroszek.org
Na nasze forum też warto zajrzec :stuck_out_tongue:


W tym roku wyścig odbędzie się 20.09 wszystko na stronie www.tourderybnik.pl

a my zapraszamy podkakowskich kolarzy na czasówkę do sułoszowej - 4 X :slight_smile:
Każdy będzie miał rywala do pościgania bo będzie zarówno kilku bardzo mocnych , jak i średniacy a nawet słabsi kolarze się znajdą .
Po imprezie kiełbaska i piwko.

A może trochę więcej informacji? :slight_smile:
Czy już po kotletach?

kurde post mi się skasował …

co roku organizujemy sobie taką czasówke po której przy ognisku wymieniamy wrażenia po sezonowe. “my” czyli grupa krakowska bikeholicy. Oczywiście mile widziani są tez kolarze spoza “drużyny”.
Za pierwszym razem było nas tylko kilku , ostatnio ( na 3 ciej czasówce) coś ponad 20 osób.
Trasa ma ok20km ok200m przewyższenia do góry. Najpierw pagórkowato potem leciusieńko pod górę do mety. Wiedzie od Sułoszowej do Skały , potem w dolinę Prądnika i do Sułoszowej.
zeby wygrać trzeba będzie pewnie przekroczyć średnią 40.
Nagrody jeśli będą to do wylosowania - chodzi o zabawę i wypróbowanie wlasnych sił.
Wpisowe zbierane do czapki ( w tamtym roku chyba po mniej więcej 10 wrzucaliśmy )

Hmmm :neutral:
A kiedy? :mrgreen:

też już pisałem :stuck_out_tongue: 4X. Chyba że przyjdzie zima.
A wogóle to
forumrowerowe.bikeholicy.pl/topi … vt4152.htm

Fakt - pisałeś.
Zorientowałem się tuż po tym jak wysłałem :slight_smile:

ty misza , ale troche daleko chyba masz ? :slight_smile:

Co tam daleko :slight_smile: Wcale nie daleko. Parę godzin samochodem - ot co :wink:

Ale niestety - na 4tego nie dam rady - od 2go szaleję po górach - wracam z ekipą 5tego - więc można powiedzieć że będę całkiem blisko, ale trochę nie po drodze.

Mam nadzieję, że za rok też impreza będzie - to się pojawię.

myślę że będze , bo z roku na rok jest coraz lepiej ( jak pisałem w ubiegłym już było cosik do wylosowania). I zapewneteż jakoś na koniec sezonu.
Na początek prawdopoobnie będzie jazda na czas parami - w tym sezonie po raz pierwszy coś takiego zrobiliśmy. Było nieźle , choiaż będę naciskał organizatora na zmianę trasy na przyszły sezon :slight_smile:

W Nowym Roku przygotowaliśmy nowe oblicze KIA 2010
pro-cycling.org/index.php?ka … ykul=13900
Zapraszam do lektury.

Chylę czoła - rewelacyjny pomysł - oby tylko więcej organizatorów wysyłało info o organizowanych przez siebie imprezach!

Jeszcze raz dzięki za Waszą pracę!