Tirreno-Adriatico 2020

Była kraksa w strefie ochronnej. Nie wiem gdzie patrzysz ale na PCS i na oficjalnej stronie T-A wszyscy mają ten sam czas (poza ostatnią czwórką) no i nie licząc bonifikat oczywiście też.

Na PCS zapewne były wyniki bez neutralizacji, pewnie za świeżo po finiszu wyniki oglądałem

2 polubienia

Ciekawe, czy Cort nie powalczy czasem w generalce. :stuck_out_tongue:

Rok temu już był 19-ty w generalce w Dauphine, na trudniejszej trasie i przy mocniejszej obsadzie.

Może zyskać bonifikaty na finiszach + dobrze pojechać czasówkę (w tym roku był już drugi na czasówce o podobnej długości w Etoile de Besseges). Jeśli chodzi o podjazdy, to przytoczyłem już Dauphine, a i w tym roku przyjechał z najlepszymi na Le Mont Bouquet w Etoile de Besseges.

McLay nie kojarzy mi się dotąd z niczym innym :wink:

właśnie nie dalej jak wczoraj martwiłem się, że Cort cieniuje w tym sezonie, a tu miła niespodzianka. zwłaszcza, że sprint, a on się ponoć trochę boi sprintów z dużej grupy.

co się stało z Kevinem Riverą że DNF?

Cieniuje?

W lutym dosłownie fruwał - 7 z 9 etapów skończył w top11. Wygrał sprint z dużej grupy, był drugi w czasówce i przyjeżdżał z najlepszymi na naprawdę trudnych etapach, jak ten. Tour de La Provence 2020 Stage 2 results

Po lockdownie raczej nie miał gdzie się wykazać poza MSR, które faktycznie pojechał słabiej.

Może inni zarobili coś na premiach. I już jest z tylu.

Z takim pozycjonowaniem Sajnok nigdy nie odniesie zwycięstwa w WT. Ani nie ma imponującej prędkości, ani chyba za bardzo smykałki taktycznej. Może chociaż z tego Aniołkowskiego będzie coś jak się przeniesie do lepszej drużyny.

Do Quick-Stepu ich :wink:

Które etapy według Was będą ważne?

Począwszy od jutrzejszego dnia 3 kolejne etapy. Jutro długi etap i usiany pagórkami oraz ściankami i można się gdzieś zagubić. A czwartek i piątek to górskie etapy.

1 polubienie

Właśnie zobaczyłem pierwszy przejazd przez Poggio Murella i powiem tak …nie daje dziś szans Matthewsowi i bardzo małe Van der Poelowi. Ta góra nie dużo ustępuje Muro di Sormano. A do mety potem zostaje tylko 8,5 km. Fuglsang tu może zrobić 30 sekund nad towarzystwem jeśli będzie chciał, Yates w formie może z nim podjąć rękawice, Woods i Teuns chyba bez formy na poważne ściganie(ale zobaczymy) a dla Nibalego czy Thomasa to będzie ściana płaczu. Dennis, podobno lider Ineos na Tirreno będzie musiał się mocno sprężyć żeby nie stracić za wiele. Dobry etap dla Costy jeśli noga podaje.

Froome z problemami żeby nadążyć 75 km przed metą…

Zapominasz o pewnym zawodniku z Rosji a na dodatek członku Astany

Pytanie jaką będzie miał rolę na tym wyścigu. Czy dzisiaj będzie miał wolną rękę czy jednak pomoc Duńczykowi.

Raczej na siłę nie będzie starał się trzymać swojego lidera gdy ten zaatakuje.

Ale równie dobrze to On może zaatakować :wink:

Jest w peletonie to przez tego z Bardiani został zatrzymany na poboczu i musiał dojść

Ok. Musiałem to przegapić.

Przez chwile wydawało mi się że Higuita się rozdwoił :wink: Caicedo prawie ten sam wzrost co Kolumbijczyk i koszulka mistrza Ekwadoru też bardzo podobna…

1 polubienie

Matthews już chyba wykluczony z dzisiejszej walki, bo jest na końcu peletonu.

Majka ładnie z przodu. Może powalczyć na górskich etapach :slight_smile:

Zaatakował! :o