Titanium

Czy masz w domu coś z tytanu?

  • Tak, mam rower na tytanowej ramie.
  • Mam tytanowe garnki
  • Mam tytanową biżuterię.
  • Mam tytanowy niezbędnik.
  • Mam tytanowy implant (implanty), więc gdy akurat jestem w domu, to mam w domu coś z tytanu.
  • Mam jeszcze coś innego z tytanu.
  • Nie, nie mam w domu nic z tytanu.

0 głosujących

Na początek proponuję włączyć sobie piosenkę zespołu Kraftwerk p.t. Titanium z płyty Tour de France Soundtracks, ukrytą pod adresem youtube.com/watch?v=ofpSk78oMjs , która będzie umilać czas podczas wypełniania ankiety.
Kto ma rower na tytanowej ramie, ale trzyma go w piwnicy lub na balkonie, ten niech wybierze opcję pierwszą (słowo daję, nie wstawiłbym roweru na tytanowej ramie do piwnicy, bałbym się, że mi go złodzieje ukradnom). Proszę się przy okazji podzielić doświadczeniem z tego jak się taka rama spisuje (jak masz coś innego z tytanu, to też podziel się wrażeniami). Kiedyś takie ramy były chyba trochę popularne, ale dziś wszystko jest z karbonu. Można w ankiecie wybrać więcej niż jedną odpowiedź. Jeśli masz coś innego z tytanu, to napisz co to takiego. Tą samą opcję proszę wybrać, jeśli masz w rowerze z tytanu co innego niż ramę.

Heh, mam co nieco tytanowego.
Mianowicie zegarek (koperta+bransoletka) oraz śrubki mocujące koszyczki do karbonowej ramy.

Czy to muzeum o dziwnym kształcie i szarobrązowym kolorze, które dziś pokazywali na mecie 4 etapu Wyścigu dookoła Kraju Basków w Bilbao, nie było tym sławnym muzeum pokrytym tytanem?