Tour de Stepan Bandera

rp.pl/artykul/10,342257.html

Cholera bierze człowieka jak czyta takie rzeczy :imp: Cel może szczytny, ale wjeżdżać do Polski z taka piękną nazwą rajdu to naprawdę albo trzeba być kretynem albo… Albo lepiej już nie będę kończył, bo mi jeszcze modowie przywalą.

Bandera może być wzorem do naśladowania dla młodzieży!!! Świat się kończy…
Ciekawe co na to ludzie, którzy pamiętają jak ich matki bohaterowie OUN UPA gwałcili, później zakopywali po szyję w ziemii i tak zostawiali…
Rzeczywiście promujmy to, jako zdrowy styl życia:/ Zastanawia mnie reakcja naszego MSZ. W dalszym ciągu z miłością do ludzi?

P.S. Może temat mało nadający się na forum kolarskie, ale jednak bardzo bulwersujący.

trochę niewypał, ale zdążyłem przyzwyczaić się do podobnych - pełno ich w naszej, jak i ogólnoeuropejskiej polityce. dzieci startujące w imprezie i tak nie wiedzą, kim on był, więc się nie przejmują i chyba w ogóle mało ich to interesuje…
niech sobie startują - głośno będzie przez kilka dni, a potem wszyscy zamilkną; są poważniejsze problemy do rozwiązania…
przez 60 lat też nikt nie reagował, jak cały czas stadion górnika zabrze nosił imię hitlera; dopiero kilka lat temu przechrzcili go na bodajże ernesta pola

no cóż i jednak wjadą do Polski :neutral_face: ehh dramat…