Tour de Suisse 2010

Rzeczywiście, nuuuuda jak sto bandytów.
Prawie jak na Giro :wink:

Niegdyś? A to nie było dwa lata temu? :wink:

Wyniki:

06.live-radsport.ch/details_1811 … ppe_3.html

Trójka z Rabo w siódemce na etapie, ładnie.

wie ktoś jakie bonifikaty były

Kreuziger dostal 2 minuty w plecy ?

Dobry, chyba 3 lata temu.

Mollema po Giro ciagle mocny, brawa… Ciekawe czy Tony Martin teraz zmieni priorytety na TdS.

Faktycznie, trzy lata. Nie wiedziałem, że on taki stary;).
A wie ktoś, dlaczego Bauke dostał wczoraj 10 sekund kary?

Mollema rzekomo dłużej niż to jest dozwolone pobierał bidon na wczorajszym podjeździe i trzymał się za długo samochodu technicznego.

Fajny etap, sporo skoków, ładne widoki - cała Szwajcaria. Fajnie, że wygrał Frank, wykorzystał dobry moment do ataku. Ogólnie końcówka ciężka i ciekawa. Ładnie jechał młody Roche no i Uran. Armstronga momentami także było widać z przodu. Dobra forma Martina - nowy lider. Ciekawe jak teraz pojedzie. Miał się nie zaginać, ale pewnie teraz nie będzie chciał oddać koszulki lidera i będzie walczył.

Fabian niestety nie jest taki mocny jak rok temu. Końcowa czasówka pewnie i tak jednak padnie jego łupem :stuck_out_tongue:

Ktoś zna powód takiej porażki Kreuzigera dzisiaj?

No wynik Urana mnie cieszy bo liczę na jego dobre występy, no i sezon jak narazie niezły. Dobrze przejechany Kronplatz w Giro, teraz drugie miejsce za Schleckiem…
Oczekuję od tego chłopaka więcej :wink:

Podobne leżał, ale nie wiem na ile miało to wpływ na stratę.

cyclingnews.com/races/tour-d … tos/125861

ale bicepsy :smiley:

Ale kraksa, oby nikomu się nic nie stało :frowning:

Istna makabra, najbardziej obawiam się o Cavendisha…

Przekaz w zwolnionym tempie pod koniec filmiku pokazuje niczym w filmie promocyjnym, dlaczego tak ważny i niezbędny jest kask - od 2’15".

youtube.com/watch?v=oRFh9GuLYbs

Wiadomo już coś? Czy coś poważnego się stało?

Osobiście odniosłem wrażenie, że Cavendish chciał zajechać droge Hausslerowi… No i to w sumie jego wina…

Cavendish nic złamanego, tylko szlify, Ciolek podobnie, Haussler na badania do szpitala. Najgorzej wylądował Coyot z Caisse d’Epragne, który ma podejrzenie złamania miednicy. Nie wiem gdzie ona tam się zapodział, ale podobno też leżał.

Nie wyglada na to, by ktos powaznie ucierpial… Oby.
Ciolek zawsze jest gdzie byc “powinien” w takich okolicznosciach. Czarna pasa zaczela sie chyba u nas, w Poznaniu.

Jesli szukac winnych, to dla mnie jest tylko 1. Cavendish ma u mnie sporego minusa za te akcje.

Wygląda jakby Cavendish zatopił koło w asfalcie:


cyclingarchives.com/ploegfiche.php?id=9350

Normalnie Matrix :galy:

Jak zobaczyłem te kraksę na żywo to pierwsze wrażenie było takie ze komuś mogło stac się coś strasznego . Paru zawodników wyglądało tak jak by było nieprzytomnych .