Transfery drużyn Pro Tour!

transfery

Cycki go nie chciały , to idzie do Arkei :wink:

1 Like

Ten Quintana jest tak słaby, że tylko w PCT go chcą ? Czy może Arkea świadomie rozpuszcza plotki (wcześniej była mowa o Alaphilippie), żeby podbudować swoją pozycję na ryku transferowym ? Rozumiem, że czas Quintany w Movistarze dobiega końca, ale to wciąż świetny kolarz i przynajmniej kilka ekip powinno być nim zainteresowane (Bahrain, UAE, Astana, Katiusza np.)

1 Like

Alaphilippa to chyba Direct Energii chciało.
Wydaje mi się, że dla Quintany dobre by było UAE, pomocników solidnych by dostał, kasa jest, a na generalke nie ma kto jeździć, bo tak naprawdę nie wiadomo czy Aru wróci do swojej dyspozycji.

Według La Gazetty Carapaz dogadany z Ineos! Czwarty Tour ma powstać czy co??? Nie wiem gdzie oni tych liderów będą wysyłać???!!!:wink:

1 Like

Astana pojechała Tour w 2009 roku z czterema liderami, więc dlaczego Ineos nie miałby postąpić podobnie? :wink:

Swoją drogą Carapaz dogadał się z Ineos ponoć jeszcze przed Giro.

1 Like

To ambicje Kwiatka może spełnić piąty tour…

2 Likes

Nie od dziś wiadomo, że 4 GT jest nasz Tour de Pologne!

6 Likes

To w takim razie ma już odhaczony :smile:.

Według tego artykułu:

Maciejuk jest jednym z 6 młodych kolarzy, którym Jumbo się przygląda ze szczególną uwagą. Na 2020 rok zamierzają zaoferować kontrakty dwóm kolarzom z tej szóstki.

Już w zeszłym roku Maciejuk był w lecie na zgrupowaniu Jumbo, więc jest coś na rzeczy. Problem w tym, że w tym sezonie obniżył loty.

Jak to przeciez miało być że jest TdF, Giro I TdP. Toć palce były trzy :wink:

Vlasov jest już bardzo blisko Astany! Chyba dobry kierunek chłopak obrał! Winokurow może z niego zrobić porządnego grand tourowca!:wink:

1 Like

Dobrze, że Katiusza już nie jest radziecka, bo by tam przepadł jak Mamykin.
Własow. Musiałem się chwilę zastanawiać o kim piszesz. :wink:

Ciekawa jest różnica pomiędzy Konychevem (młodym) a Siwakowem (młodym i starym, bez różnicy :wink: )

Radziecka nigdy nie była, tylko rosyjska. To ogromna różnica. A chodziło mu o Własowa. Tak to jest, gdy używa się transkrypcji angielskiej.

Ale o co chodzi? Przecież mówię, że się domyśliłem po chwili.
Co do różnicy, to mogę zostać przy swoim zdaniu? Moim zdaniem jest mniejsza niż się wydaje. :stuck_out_tongue:

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.wielerflits.be/nieuws/ilnur-zakarin-vertrekt-naar-ccc/&ved=2ahUKEwix8aHm0cjiAhWNuIsKHX_WCY8QFjAAegQIAxAB&usg=AOvVaw379lOIG9vThh4jTWCqBWBG&cshid=1559404513296

Jezus Maria, to by było straszne, top3 zawodników których nie trawie. Jak on jeździ to aż oczy bolą. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie

A mocarstwowe plany typu Kwiato już odeszły do lamusa?

Co by o Zakarinie nie mówić, to jego ściągnięcie to byłby dobry krok naprzód jeśli chodzi o siłę składu CCC. Chociaż Tatar wydaje mi się trochę chimerycznym kolarzem i nie jestem pewien jak odnajdzie się w nowym środowisku.

Widzę na PCS, że Sunweb podpisał na 3 lata kontrakt z Andreas Leknessundem z Norwegii, który właśnie wygrał młodzieżowy Wyścig Pokoju.
Obok Tobiasa Fossa (który z kolei na WP niczego wielkiego nie pokazał) to chyba najbardziej perspektywiczny Norweg na trudniejszy teren.