Transfery drużyn Pro Tour!

Ciekawa jest różnica pomiędzy Konychevem (młodym) a Siwakowem (młodym i starym, bez różnicy :wink: )

Radziecka nigdy nie była, tylko rosyjska. To ogromna różnica. A chodziło mu o Własowa. Tak to jest, gdy używa się transkrypcji angielskiej.

Ale o co chodzi? Przecież mówię, że się domyśliłem po chwili.
Co do różnicy, to mogę zostać przy swoim zdaniu? Moim zdaniem jest mniejsza niż się wydaje. :stuck_out_tongue:

1 Like

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.wielerflits.be/nieuws/ilnur-zakarin-vertrekt-naar-ccc/&ved=2ahUKEwix8aHm0cjiAhWNuIsKHX_WCY8QFjAAegQIAxAB&usg=AOvVaw379lOIG9vThh4jTWCqBWBG&cshid=1559404513296

Jezus Maria, to by było straszne, top3 zawodników których nie trawie. Jak on jeździ to aż oczy bolą. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie

A mocarstwowe plany typu Kwiato już odeszły do lamusa?

Co by o Zakarinie nie mówić, to jego ściągnięcie to byłby dobry krok naprzód jeśli chodzi o siłę składu CCC. Chociaż Tatar wydaje mi się trochę chimerycznym kolarzem i nie jestem pewien jak odnajdzie się w nowym środowisku.

Widzę na PCS, że Sunweb podpisał na 3 lata kontrakt z Andreas Leknessundem z Norwegii, który właśnie wygrał młodzieżowy Wyścig Pokoju.
Obok Tobiasa Fossa (który z kolei na WP niczego wielkiego nie pokazał) to chyba najbardziej perspektywiczny Norweg na trudniejszy teren.

No i mamy pierwszego Węgra w WT! Peak w Micheltton! Dla CCC Valter dalej za młody!:wink:

Valter i Małecki dostaną raczej szansę w sierpniu w CCC Team.

Był już Bodrogi. Nie było wtedy jeszcze nazwy WT, ale poziom ten sam.

1 Like

A to nie był czasem Francuz węgierskiego pochodzenia?

Był Węgrem i jako Węgier startował przez prawie całą swoją karierę, jeszcze w 2008 roku był mistrzem Węgier. Dopiero pod koniec kariery mając 31 lat dostał obywatelstwo francuskie.

Bodrogiego by i tak nie wzieli , bo drogi :wink:

1 Like

Zwłaszcza w forintach byłoby dużo, w dziesiątkach milionów.:smile:

Kiedyś na tym forum był użytkownik Pan tani, Bo drogi :slight_smile:

1 Like

A dokąd te drogi wiodą, o których piszecie?

Do Rzymu, jak wszystkie.

1 Like

MEGAFIK :stuck_out_tongue:

Podobno ma być fuzja Katiuszy z Corendon-Circus.

Bardzo prawdopodobne ze względu na rowery Canyon i na to że firma Corendon może w przyszłości połączyć się z firmą Sunweb. Ta fuzja z Katiuszą nie tylko uratowała by ekipę Mathieu van der Poela, ale też wprowadziła by Holendra do WT. Jeśli chodzi o Katiusze to pewnie oprócz Zakarina i Kittela, opuści jeszcze ktoś na pewno tą ekipę

Ciekawa też ta informacja dotycząca Poelsa. Wout Poels co prawda już wcześniej zapowiadał że chciałby pojechać jako lider na GT czy ważniejsze tygodniówki, to jednak pozostał w Sky/Ineos. Teraz za to wydaję mi się że być może przy prawdopodobnym odejściu Dumoulina może pojawia się szansa ugrania coś na swoje konto w Sunwebie? Ewentualnie może do ekipy która powstanie po fuzji Katiuszy z Corendon?

Katiusza ma absolutnie fatalny skład, jednak CCC przynajmniej stara się wzmacniać. Jeśli pozbędą się jeszcze Zakarina to naprawdę nie mają czego szukać w world tourze, szkoda van der Poela na ten zespół.