Transfery drużyn Pro Tour!

Już w zeszłym roku Maciejuk był w lecie na zgrupowaniu Jumbo, więc jest coś na rzeczy. Problem w tym, że w tym sezonie obniżył loty.

Jak to przeciez miało być że jest TdF, Giro I TdP. Toć palce były trzy :wink:

Vlasov jest już bardzo blisko Astany! Chyba dobry kierunek chłopak obrał! Winokurow może z niego zrobić porządnego grand tourowca!:wink:

1 polubienie

Dobrze, że Katiusza już nie jest radziecka, bo by tam przepadł jak Mamykin.
Własow. Musiałem się chwilę zastanawiać o kim piszesz. :wink:

Ciekawa jest różnica pomiędzy Konychevem (młodym) a Siwakowem (młodym i starym, bez różnicy :wink: )

Radziecka nigdy nie była, tylko rosyjska. To ogromna różnica. A chodziło mu o Własowa. Tak to jest, gdy używa się transkrypcji angielskiej.

Ale o co chodzi? Przecież mówię, że się domyśliłem po chwili.
Co do różnicy, to mogę zostać przy swoim zdaniu? Moim zdaniem jest mniejsza niż się wydaje. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.wielerflits.be/nieuws/ilnur-zakarin-vertrekt-naar-ccc/&ved=2ahUKEwix8aHm0cjiAhWNuIsKHX_WCY8QFjAAegQIAxAB&usg=AOvVaw379lOIG9vThh4jTWCqBWBG&cshid=1559404513296

Jezus Maria, to by było straszne, top3 zawodników których nie trawie. Jak on jeździ to aż oczy bolą. Mam nadzieję że do tego nie dojdzie

A mocarstwowe plany typu Kwiato już odeszły do lamusa?

Co by o Zakarinie nie mówić, to jego ściągnięcie to byłby dobry krok naprzód jeśli chodzi o siłę składu CCC. Chociaż Tatar wydaje mi się trochę chimerycznym kolarzem i nie jestem pewien jak odnajdzie się w nowym środowisku.

Widzę na PCS, że Sunweb podpisał na 3 lata kontrakt z Andreas Leknessundem z Norwegii, który właśnie wygrał młodzieżowy Wyścig Pokoju.
Obok Tobiasa Fossa (który z kolei na WP niczego wielkiego nie pokazał) to chyba najbardziej perspektywiczny Norweg na trudniejszy teren.

No i mamy pierwszego Węgra w WT! Peak w Micheltton! Dla CCC Valter dalej za młody!:wink:

Valter i Małecki dostaną raczej szansę w sierpniu w CCC Team.

Był już Bodrogi. Nie było wtedy jeszcze nazwy WT, ale poziom ten sam.

1 polubienie

A to nie był czasem Francuz węgierskiego pochodzenia?

Był Węgrem i jako Węgier startował przez prawie całą swoją karierę, jeszcze w 2008 roku był mistrzem Węgier. Dopiero pod koniec kariery mając 31 lat dostał obywatelstwo francuskie.

Bodrogiego by i tak nie wzieli , bo drogi :wink:

1 polubienie

Zwłaszcza w forintach byłoby dużo, w dziesiątkach milionów.:smile:

Kiedyś na tym forum był użytkownik Pan tani, Bo drogi :slight_smile:

1 polubienie

A dokąd te drogi wiodą, o których piszecie?