Treningi na torze dla amatorów

Czy moze ktoś jest zainteresowany treningami na torze w Pruszkowie? Szczególnie zimą to niesamowita okazja do solidnego treningu (a nie tylko siedzenia na trybunach). Dzwoniłęm w tej sprawie do PZKol, ale nikt nic nie wie, czy będzie mozliwy trening dla amatorów i na jakich zasadach. Na wszytkich torach świata są dni/godziny wyznaczone na otwarty trening dla wszystkich (nieraz za małą opłatą). Jeśli byliby chętni, można stworzć małą “grupę nacisku” i spróbować takie treningi załatwić…

Zapraszam na forum torowe tam na pewno ktoś Ci pomoże.

Narazie tor w Pruszkowie jest na etapie wykończeniowym, ale już na nim odbywają się treningi. Moje pierwsze wrażenia z jazdy na tym velodromie są super :smiley:

Rozumiem że już jeździłeś na tym torze…?

[size=75][ Dodano: Sro 02 Lip, 2008 13:54 ][/size]

Byłem na tym forum, chyba wszyscy są spoza Warszawy, szukam raczej amatorów z Warszawy, którzy chcieliby trenować na torze…

Komercja Panie :wink: - komercja. Tylko grupy zorganizowane - młodzież = 100 zł /h, specjaliści - 200 zł/h, pozostali - 400 zł/h.

Możesz mieć caaaaaały tor dla siebie :unamused: za drobne 400 zł… :neutral_face: na godzinę… :angry:

Podejzewam ze i za te 400pln by się zebrało ze 20 osób to nie wychodzi zbyt wiele :wink:… sądziłem że tor na h kosztuje 2-gie tyle conajmniej.

No nie do końca. Grupa może liczyć 10 osób (za każdą dodatkową cena rośnie 10%) - a na torze dopuszczają maksymalnie 5 grup jednocześnie. No i jazda w godzinach 16-21 to wydatek o 30% większy.

[size=75][ Dodano: Czw 05 Lut, 2009 14:55 ][/size]
Zresztą co tu będę po próżnicy gadać:

Cennik (kliknij)

To jedziemy? :wink:
Jak by się jeszcze znalazło kilku śmiałków to ja bym się na welodrom “wbijał” :slight_smile: poranne godziny … w 10 na p 2godzinki to cena do przeżycia: )

Boże jakbym chciał mieć 19 lat :mrgreen:
Niestety - najpierw praca potem przyjemności :unamused:
Ja mogę od 18 (najwcześniej) - ale mogę…
Jak się jeszcze parę osób zbierze to może uda się ponegocjować status “grupy specjalistycznej”.

Ale w końcu od czegoś trzeba zacząć - są więc już 2 osoby…

:bulb: czekamy na innych? :exclamation:

i po co to Boże… Michał wystarczy:) … ale tak poważnie mówiąc to mi pasuje w marcu dopiero [po sesji poprawkowej :slight_smile: ]

@misza nie przejmuj sie, ja to wam zazdroszcze bo nie jestem z wawy :frowning:

Temat troszke ucichł ale może są chętni pojeździć po mistrzowskim welodromie???

Od grudnia jeździmy, jest dużo terminów, trzeba się umówić telefonicznie, 40 zł z wypożyczeniem roweru i sauną! Szczegóły na stronie PZKol i BGŻ Arena