Warto kupować Pro Cycling Manager?

Witam. Zastanawiam się nad inwestycją w PCM.
Macie jakieś uwagi?

Nie warto jak masz stara wersję nic się nie zmieni poza kosmetyka, czekam na coś nowego a tu co roku jakieś drobne żmiany graficzne i menadżerskie

Czyli, jezeli nie mam starszej wersji, generalnie juz dobrych kilka lat w to nie gralem, to jednak warto?

Nie no ogolnie będzie ciężko z bazą i nazwiskami kolarzy No chyba ze są na steamie nadal aktualizowane. Musisz sprawdzić czy co będzie odpowiadać granie na starszych wersjach

Ja polecam kupić sobie jakaś nowszą wersję i potem ze streama sciągnąć co roku aktualizacje bazy danych robione przez ludzi i wtedy co roku masz aktualną bazę danych :smiley:

I to czasem naprawdę bardzo szczegółową pełno drużyn conti i oczywiście wszystkie pro conti i WT, prawdzwi zawodnicy zazwyczaj z fotkami nawet itp.

Z tego co widzę to pcmdaily dalej tworzy bazy i jest też na sezon 2021.

Ja w zeszłym roku kupiłem PCMa. A poprzedni jaki miałem to chyba z sezonu 2013 więc trochę nie grałem. Szału nie robi, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę rozwój innych gier. Mi to jakoś specjalnie jednak nie przeszkadza bo jeśli w coś zdarza mi się pograć to zazwyczaj są to nadal tytuły sprzed kilkunastu lat. Trochę zmian w grze jest (duża część jednak jest kosmetyczna). Tak jak @Ogau napisał pcmdaily cały czas działa i sprawia, że gra jest grywalna przez dłużej niż tydzień. Jeśli nie zależy Ci na pudełku to porównanie cen wersji cyfrowych możesz sprawdzić tutaj Games — search: "pro cycling manager"

Ten temat został automatycznie zamknięty po 60 dniach. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.