Wpływ golenia nóg na osiągi...

Wiesz Obi, ten Twoj argument tez jest sluszny. Estetyka to w koncu tez istotna sprawa a rozbudowane umiesnienie kolarskich nog trudno byloby dostrzec pod bujnymi wlosami :smiley: Poza tym takie nogi podobaja sie tez dziewczynom. A wlasnie, moze jestescie drogie dziewczeta na forum? Wypowiedzcie sie w tym temacie, czy jestescie za czy przeciw goleniu nog przez mezczyn w ogole i dlaczego. Przykladowo w Europie Zachodniej czyms normalnym jest zobaczyc faceta z ogolonymi nogami. Postepuja tak wlasnie z powodow estetycznych.

nie jestem kobietą ale czytałem wypowiedzi różnych kobiet. Jednym sie to podoba a innym nie. jak zwykle rózne sa gusta.

Jesli chodzi o kolarzy to rzeczywiscie nóżki ładnie się prezentują jak są ogolone ale w innym przypadku nie wyobrażam sobie faceta który golił by nogi, przeciez to takie nie męske :wink:

Malik, jesli kolarze sobie gola to dlaczego zwykli faceci nie moga? Mam nadzieje ze reprezentujesz negatywnego stereotypu Polaka, ktory nie toleruje odmiennosci…

[size=75][ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 21:08 ][/size]
*mam nadzieje, ze NIE reprezentujesz

Wyraziłam swoją opinię a to ze masz inne zdanie na ten temat to już twoja sprawa!

Ok, jak sobie zyczysz, nie zabraniam Ci wyrazac swoich opinii. Mysle jednak, ze jestes niesprawiedliwy wypowiadajac takie zdanie. Przeciez ktos moglby rownie dobrze powiedziec Tobie, ze jezeli golisz to jestes, powiedzmy, pedalem. Jedno i drugie jest rownie niesprawiedliwe. Jak myslisz?

Ale Malik jest kobietą :smiley:

Muszę cos sprostować bo nie wiem czy zauwazyłes że jestem kobietą, a piszezs w taki sposób jakbyś miał do czynienia z facetem!!!. MALIK to mój nick czyli KOBIETY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[size=75][ Dodano: Czw 16 Lis, 2006 21:44 ][/size]
No własnie, dzieki za spostrzegawczość MACIAZ!!!

Sorki, nie zauwazylem. Ale to i tak nie zmienia faktu, ze to co piszesz jest niesprawiedliwe.

Wyraziłam swoją opinie i tyle!!!

Wiesz co, nie przstane bo upieram sie jednak przy swoim. Prosta sprawa. To tak jakbym ja Tobie napisal: “A co Ty w ogole robisz na tym forum? Przeciez to jest niedziewczece”. Z pewnych powodow, niestety nie napisze jakich, ale osobistych, jestem wrazliwy na takie kwestie.

Malik jest kobieta poprosze numer telefonu,lub numer gg :blush: :slight_smile: hi

Sebkaaa, weź na wstrzymanie, nie zaczynaj pisać nie na temat, nie zaczepiaj naszej koleżanki. Wiesz przecież, że na forum obowiązuje pisanie na temat podniesiony w wątku.

sebkaa ty kobieciażu !!! :mrgreen: :mrgreen:

sebkaa ty kobieciażu !!!

kobieciarzu!!! :wink:

Arek, ależ Malik może mieć taką opinię! To, że Ty myślisz inaczej, nie ma tu znaczenia. Zresztą, jeżeli chce, to może być “negatywnym stereotypem Polaka, nie tolerującym odmienności” i nic na to nie możemy poradzić (zakłądając oczywiście, że to nam sie nie podoba) :wink: .
Poza tym, chciałbym przypomnieć, że:

  1. sam zapytałeś kobiety/dziewczyny na forum, czy golenie nóg u facetów im się podoba :wink:
  2. To tak, jakbyś stwierdził, że to, iż jakis facet woli brunetki niż blondynki (lub odwrotnie) jest niesprawiedliwe.
    Dlatego proponuję już dać temu spokój…

Jasne Jurgen, pewnie masz racje. Tylko jeszcze jedno. Moze nie przez takie opinie o goleniu nog, ale np. jesli chodzi o nietolerancje to wszyscy sie z nas, Polakow, smieja. Ale powstalby juz za duzy off-top wiec koncze juz i przepraszam jesli urazilem kogolwiek, a szczegolnie Pania Malik. Nie zmusze nigdy do zmiany pogladow.

oki Lucjan ale tak jakoś napisałem :wink:

sebkaaa jak Ty masz latek raptem 20, a Malik(ówna) 26, to Ty szczylek przy niej jesteś :wink:

Ale się wątek rozrósł. Jakiś problem z tego robicie.
Poza tym golić ? To takie niemęskie :wink: Depilować ! Tylko za pierwszym razem boli i to tylko troszkę :>

maf daj spokój oki wątek się skonczył a poza tym ty już snujesz jakieś dziwne wnioski na temt wieku 6 lat różnicy to mało :slight_smile:

Sebka mówisz, żeby zakończyć ten wątek, a na końcu piszesz że 6 lat to mało. Ta kwestia rodzi nowe tematy do dyskusji za duża różnica czy nie :stuck_out_tongue: