Wszystko o 'GIRO d'ITALIA 2006'

392 :imp: przez Savo i Pete :unamused: reszta nie była zła :stuck_out_tongue:

372 bardzo slabo ale juz zbieram sily na tdf tam zawsze lepiej szlo

Mam parę wątpliwości/pytań odnośnie wyników konkursu:

  1. Nie zalicza się 20 punktów za założenie koszulki lidera po ostatnim etapie?
  2. Który to już konkurs w takim kształcie, ciekaw jestem, bo sam brałem udział w ostatnich sześciu.
  3. Jak punktuje się za klasyfikację generalną, bo tutaj nie mogę się doliczyć kilkudziesięciu punktów u siebie. Jeśli dobrze pamiętam zasadę przyznawania tych punktów, to szło tak: 1-500… 49-16, i od 50 miejsca do ostatniego po 15 punktów.

Ciekawostka, jesli wszystko dobrze policzyłem optymalny team wygląda tak:
Basso - 1247,0
Pollack - 300,0
Rubiera - 156,0
Bettini - 346,0
Vaitkus - 118,0
Ullrich - 80,0
Engels - 66,0
Laverde - 86,0
Tiralongo - 119,6
Razem 2518,6 czyli o 241 punktów więcej niż zwycięzca

Po przestudiowaniu regulaminu reklamuję swój wynik:

KS Lemiesz Kadzidło:

Basso - 1247,0
Petacchi - 20,0
Efimkin - 79,0
Bettini - 346,0
Vaitkus - 118,0
Jufre - 49,0
Scholz - 2,0
Fertonani - 0,0
Anza - 15,0
Razem - 1876,0 a dostałem 1827,0 różnica tkwi w punktach za GC.

W ubiegłym roku 1 miejsce teraz 300, regres formy straszny :wink: , no ale tak jest bez wspomagania :smiley: zabawa przednia pozdrawiam

Moja ekipa zaledwie na 435 pozycji :blush: może na TDF będzie lepiej :mrgreen:

Ja wylądowałem na 87 miejscu …bez fajerwerków, ale też i nie jakoś tragicznie :wink:

totalna olewka?

Domestique, wejdz na www.cyclngnews.pl, regulamin. Jeśli chodzi o mnie to jest to mój najgorszy wynik, od kiedy biore udzial w konkursie. Za to moja żonka brała w nim udział drugi raz i wylądowała na 8 miejscu. Na otarcie łez obiecała mi swoją nagrodę.

Mam takie troche głupie pytanko. Gdzie mogę zobaczyć wyniki końcowe konkursy Giro 2006?? Stara strona szosa.rowery.org byla bardzo czytelna, a to forum …hmm no ale ja jestem troche malo rozgarniety, to pewnie dlatego. Z góry dziekuję za odpowiedz.

dla Ibana i pozostałych :stuck_out_tongue: http://cyclingnews.pl/ :slight_smile: