Wygraj Vueltę 2008

Twoja drużyna: KEFIROS

wystartuje w składzie:
Alberto Contador Velasco
Tom Boonen
Paolo Bettini
David Moncoutie
Wouter Weylandt
Vasili Kiryienka
Alexandr Kolobnev
Matteo Tosatto
Manuel Quinziato

Twoja drużyna: WARPIGS

wystartuje w składzie:
Alberto Contador Velasco
Tom Boonen
Paolo Bettini
Joaquin Rodriguez
Wouter Weylandt
Vasili Kiryienka
Amets Txurruka
Matteo Tosatto
Manuel Quinziato

Z tego co widzę to wyprzedzisz mnie jeśli rodriguez coś osiągnie na ostatnim etapie .Bo za monqutie dostane na końcu 245 albo 246 pkt ty za rodrigueza około 240-245 .Za to Kolobniev jest na 40 a txurruka 45 co da tobie 7 pkt mniej:)Zobaczymy co to się podzieje:)

na oficjalnej stronie vuelty nie widzę rodrigueza w generalce po 21. etapie… Wycofał się? Kraksa? Pomyłka? Katastrofa… :frowning: Co jest grane?

Na cyclingnews.com jest między valverde a gesinkiem na 6 miejscu:) ale z czego wynika ta rozbieżność:>?

właśnie poprawili klasyfikację generalną na cyclingnews… (to znaczy tutaj jest: cyclingnews.com/road/2008//v … vuelta0821 )nie ma gościa, ale w wycofanych też na stronie vuelty póki co go nie ma. Może ktoś wie, o co chodzi?

“Four teams reach finish in Madrid with all nine riders
4 of the 19 teams that took the start of the 2008 Vuelta are to finish the race with all nine riders. The Caisse d’Epargne (!!!), Xacobeo-Galicia, Ag2r and Astana teams have all been fortunate enough to maintain all their riders in the race.” (oficjalna strona vuelty)

Jakby ktoś wiedział, co jest grane będę wdzięczny, bo nie wiem, czy facet jest czy się rozpłynął w powietrzu, bo jedna informacja przeczy innej…

no coz bylem 4 teraz 11 licze na ostry finisz, ma sie 3 zawdonikow top 10 plus 16 plus gorala plus zwyciezce :slight_smile: moze cos sie uda powalczyc :slight_smile:

:wink: Gratuluję serdecznie i jedncześnie myślę sobie, co by było, gdybym postawił na moncoutie…

san moncutie to za malo, trzeba bylo miec 3 zawdnokow z czolowki w tej vuelcie kluczowy okazal sie egoi martinez, tak naprawde wybor pomiedzy joaqinem rodriguezem a moncutie byl obojetny :slight_smile: tak czy siak mnostwo pkt :slight_smile: sprinterzy wielkiej roli w zdobyczach nie odegrali ale jak juz to tornado tom nieco bardziej sie przydal :slight_smile:

gratulacje dla 1 trójki :slight_smile:
Ja ukończyłem na 37m, rok temu było 1m, także czołówka cały czas jest :mrgreen:
Zawalił mi zaugg, no i w 9koszyku mogłem lepiej wybrać(n:daniel moreno), a za garate moncoutie i glanc by był, no ale szczęścia trza troche mieć czasami,które nie zawsze się uśmiechnie :wink:

Twoja drużyna: MAPEI

wystartuje w składzie:
Alberto Contador Velasco
Tom Boonen
Oliver Zaugg
Juan Manuel Garate
Egoi Martinez De Esteban
Vasili Kiryienka
Amets Txurruka
Hubert Dupont
Luis Pasamontes Rodriguez

Tak jak pisałem w newsie o koncowych wynikach osiągnełem najwyższy wynik w karierze :slight_smile:.
21 miejsce i tylko w sumie jeden błąd, Inigo Cuesta z 3 koszyka i tutaj pies pogrzebany.
Jak zwykle wielkie dzięki dla Tomasza.

Ja z moją ekipą FC_Blazers zająłem 156 lokatę, czyli w miarę średnio.

Skład:

Alberto Contador Velasco
Tom Boonen
Juan Antonio Flecha Giannoni
Joaquin Rodriguez
Wouter Weylandt
Maarten Tjallingii
Alexandr Kolobnev
Ivan Rovny
Nikolay Trusov

Tradycyjnie zawiodłem się na kilku graczach, którzy nie punktowali(Kołobniew, rowny czy Trusov).

Sebkaaa team

1: Alberto Contador Velasco
2: Oscar Freire Gomez
3: Paolo Bettini
4: Mauricio Alberto Ardila Cano
5: Egoi Martinez De Esteban
6: Assan Bazayev
7: Amets Txurruka
8: Ruben Perez Moreno
9: Luis Pasamontes Rodriguez

Ja zająłem 241 chyba troszkę nisko