Wygraj Vueltę - wasze drużyny


#1

Czas pokazać karty :wink:

Oto moja ekipa o dumnej nazwie Catalunya-Euskadi :arrow_right:
Carlos Sastre
Robbie McEwen
Haimar Zubeldia
Andriej Kaszeczkin
Leonardo Piepoli
Dario Andriotto
Uroš Murn
Stéphane Goubert
Lars Ytting Bak

Na razie jest bardzo dobrze :slight_smile:


#2

buuuuuu a ja nie mam tym razem druzynki bo zapomnialem hehehe


#3

A to moja drużyna - Kosa Team

Alejandro Valverde
Robbie McEwen
Samuel Sanchez
Andrey Kashechkin
Leonardo Piepoli
Egoi Martinez De Esteban
Daniel Moreno
Torsten Hiekmann
Aaron Kemps


#4

Powiedzcie mi proszę gdzie można znaleźć (adres internetowy, miejsce) wyniki konkursu np. po pierwszym etapie oraz zestawienie drużyn wystawionych przez nas. Jest może jakaś strona poświęcona tym własnie sprawom?
Pozdrawiam :slight_smile:


#5

www.konkurs.rowery.org (tam bedzie wszystko)

QUIBO TEAM

Carlos Sastre
Robbie McEwen
Samuel Sanchez
Andrey Kashechkin
Leonardo Piepoli
Egoi Martinez De Esteban
Angel Gomez
Bastiaan Giling
Ryder Hesjedal


#6

MANCHESTER UNITED

1.A.Valverde
2.R.McEwen
3.M.Beltran
4.F.Cancellara
5.I.Cuesta Lopez
6.Jean - Patrick Nazon
7.U.Murn
8.Kurt - Asle Arvesen
9.J.Van Goolen


#7

WARTA ZAWIERCIE

Alejandro Valverde
Robbie McEwen
Haimar Zubeldia
Vladimir Karpets
Sylwester Szmyd
Joan Horrach
Alessandro Spezialetti
Xabier Zandio
Aaron Kemps


#8

Marcin, Twoja drużyna: ZIEMIA BęDZIńSKA

wystartuje w składzie:
Alejandro Valverde
Thor Hushovd
Michael Rasmussen
Fabian Cancellara
Leonardo Piepoli
Egoi Martinez De Esteban
Assan Bazayev
Kurt-Asle Arvesen
Ryder Hesjedal


#9

Miech-Team wyruszył w trase w nastepującym składzie:
Vinokurov
McEwen
Zubeldia
Karpets
Luis Perez Rodriguez
Jalabert
Arroyo
Zandio
Hesjedal


#10

Zawodnik 1: Alejandro Valverde
Zawodnik 2: Robbie McEwen
Zawodnik 3: Michael Rasmussen
Zawodnik 4: Andrey Kashechkin
Zawodnik 5: Leonardo Piepoli
Zawodnik 6: David De La Fuente
Zawodnik 7: Assan Bazayev
Zawodnik 8: Kurt-Asle Arvesen
Zawodnik 9: Jurgen Van Goolen

Drużyna: PKE GEOS RACING TEAM


#11

LUKIS TEAM
Iban Mayo
Robbie McEwen
Samuel Sanchez
Fabian Cancellara
Inigo Cuesta Lopez
Jean-Patrick Nazon
Thomas Ziegler
Sergey Yakovlev
Jurgen Van Goolen


#12

SebkaaaTeam

Iban Mayo
Robbie McEwen
Gomez Marachante
Laszlo Bodrogi
Leonardo Piepoli
Egoi Martinez
Angel Gomez
Kurt Asle-Arvesen
Jurgen Van Goolen


#13

Moja drużyna: SOBRI_2006

wystartuje w składzie:
Alejandro Valverde
Robbie McEwen
Lorenzo Bernucci
Andrey Kashechkin
Leonardo Piepoli
Joan Horrach
Assan Bazayev
Kjell Carlström
Andrea Moletta


#14

Quibo - dziękuję za informację :slight_smile:


#15

Winter ProCycling , gdzieś na początku czwartej setki :smiley:

Alexandre Vinokourov
Robbie McEwen
Oscar Pereiro
Fabian Cancellara
Sylwester Szmyd
Jean-Patrick Nazon
Nicki Sorensen
Stephane Goubert
Andrea Moletta


#16

Mnie jakoś nie zaliczyło do konkursu, szkoda.


#17

A oto ma ekipa
Twoja drużyna: KUMANZ

wystartuje w składzie:
Denis Menchov
Robbie McEwen
Samuel Sanchez
Janez Brajkovic
Luis Perez Rodriguez
Jean-Patrick Nazon
Inigo Chaurreau
Sergey Yakovlev
Jurgen Van Goolen

Powiem tak jak zwykle tak jak wcześniej nie trafiłem lidera druzyny, ale pomocników mam dobrych.


#18

A moje DzieciOjcaPramatki jak zwykle zwarte i gotowe na vueltę:

Alejandro Valverde
Thor Hushovd
Samuel Sanchez
Andrej Kaszeczkin
Leonardo Piepoli
Jerome Pineau
Asaan Bazaev
Xabier Zandio
Juergen Van Goolen


#19

A oto mój skład
1.valverde
2.hushovd
3.eisel
4.brajković
5.piepoli
6.horrach
7.bazajew
8.zandio
9.moletta
Narazie zajmuje 2 miejsce :mrgreen:


#20

Pokwa:
Valverde - Top 3
Hushovd - finisze z grupy
Marchante - top 10 (ciężko będzie)
Kasheckin - może etap, top 20
Piepoli - -----------||-----------
Martinez - etap
Bazzayev - finisze z grupy
Engels - jakiaś ucieczka :stuck_out_tongue:
Moletta - etapy pagórkowe

Póki co po 8 etapach - 9 miejsce