Wyścig Oesterreich Rundfahrt

Dzisiaj na Osterreich Ruindfahrt królewski etap do Fuscher Torl - droga na Grossglockner. Transmisja na zywo. Rzadko pokazują podjazd na Grossglockenr w tv, warto zobaczyć. Meta 13.30-45, spokojnie zdąży się na TdF.
https://www.oesterreich-rundfahrt.at/live/livestream

1 Like

Po pierwszym dla Mohoricia i drugim dla Viscontiego, spodziewałem się trzeciego dla Pernsteinera i czwartego dla Paduna. Trochę się pomyliłem, ale dzisiaj Pernsteiner, co?

Fajnie zobaczyć starego zawodnika kręcić skutecznie niską kadencję pod górę.

Peter Weening niesamowicie walczy, wygląda jakby zaraz miał spaść z rowera, a jedzie i kręci na dobrej prędkości. Oby wygrał.

Dojechał i wygrał, szkoda że lało i była mgła. Brakowało wspaniałych tamtejszych widoków. Jeden z najtrudniejszych podjazdów na wyścigach. Średnia Weeninga na odcinku 13 km od poboru opłat w Ferleiten tylko 15,9 km/godz.

Polskie akcenty dziś.

Livestream: https://www.oesterreich-rundfahrt.at/live/livestream

No i Paweł Cieślik drugi. Powoli wraca do formy, oby tak dalej. I kolejne zwycięstwo dla Bahrajnu. Jak zaatakował Mohorić (oczywiście na zjeździe), to już byłem pewien, że dojedzie, bo ostatnio cały czas w świetnej formie. Ale wszystko zostaje w rodzinie. :slight_smile:

A dla Nibalego to pierwsze zwycięstwo w zawodowym kolarstwie.

No faktycznie Cieślik bardzo ładnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę perypetię zdrowotne na początku roku. Na troszkę więcej liczyłem ze strony Schlegela, W dużo lepiej Giro del Trentino był 15, no a tutaj słabo…

Ten temat został automatycznie zamknięty 31 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.