Zabawa - Najlepsi etapowcy 2024

Wrzucam temat głównie po to żeby sprawdzić zainteresowanie i liczbę chętnych na cały sezon. Zasady są uproszczone względem poprzednich dwóch lat.

|ZASADY|

  • Przed każdym wyścigiem w zabawie wybieramy 8 kolarzy.
  • Wybieranie składów odbywa się na zasadzie draftu naprzemiennego, czyli pierwsza kolejka według kolejności powiedzmy od 1 do 10, druga kolejka od 10 do 1.
  • Jest jedna wielka grupa kolarzy, która uczestniczy w danym wyścigu.
  • Kolarze nie mają swoich nadanych wartości, więc każdy jest tu równy sobie.
  • Kolarze zdobywają punkty poprzez zajmowane miejsca na każdym etapie, punktacja jest następująca 1 miejsce - 1 pkt., 2 miejsce - 2 pkt., 3 miejsce - 3 pkt. itd. ale do klasyfikacji generalnej sumowana jest łączna liczba punktów uzbieranych przez kolarzy i dzielona przez 8, czyli gdy ośmiu kolarzy uzbiera 400 punktów, to po podzieleniu przez osiem wychodzi liczba 50**.
  • W przypadku gdy kolarz nie ukończy jednego z etapów, uzyskuje on o jeden punkt więcej niż ostatni kolarz, który dany etap ukończył.
  • Jeśli u kogoś jeden z zawodników się wycofał w trakcie wyścigu, może go zamienić na innego niezajętego przez inną osobę maksymalnie godzinę po starcie następnego etapu, o ile dany zawodnik nie znalazł się w ucieczce.

Kalendarz ustalę na podstawie liczby chętnych. Tak żeby były w miarę równe warunki dla każdego. Wtedy też będzie losowanie przed pierwszym wyścigiem i potem kolejność na kolejne wyścigi ustalę według kalendarza.

Biorę udział Drogi Kisku!

1 polubienie

Postaram się pograć.

1 polubienie

Chętnie wezmę udział :wink:

1 polubienie

Ok, to mamy 4 osoby, bo jeszcze Naxior się zgłaszał, a ze mną już 5. W założeniu mam nie tylko wyścigi WT, bo też ciekawsze z Pro Series jak Alpy, Niemcy czy Luksemburg. Na Algarve już raczej za późno, bo wyścig w środę, poza tym poczekam jeszcze 2-3 dni na wykrystalizowanie stawki uczestników. Jak coś to ja oczywiście będę o wszystkim informował i pytał. Skoro nie Algarve to oczywiście startem byłby UAE Tour.

Zgłaszam gotowość do gry. Czyli już 6.

1 polubienie

Z chęcią wezmę udział @Kisik94 :grinning:

1 polubienie

Ze stałych uczestników brakuje jeszcze @ustecky07. W każdym razie jakby ktoś jeszcze chciał to poczekam do jutra, a na niedzielę trzeba się ustawić na drafta.

1 polubienie

Też jestem chętny(znaki)

1 polubienie

Ok, dzięki Nakazarowi jest nas ośmiu i już chyba nikt nie dołączy, więc trzeba się ustawić na jutro na drafta. Komu które godziny najbardziej odpowiadają? Ja mam czas tak do 20:30.

1 polubienie

Ja mam czas cały dzień.
Łącznie z nocą, bo są skoki.

Dzisiaj wieczorem będzie ok tzn tak żebyś się wyrobił.

To może tak około 18?

Ja mogę o 20, o 18 mam barbera niestety.

O 20 nie może Kisik.

To zróbmy o 19:30, pasuje? @Tymek @Tomek86 @Daniel47 @SSDepay @Nakazar @Tomeczeg @Naxior

7 polubień

Dla mnie git, może być.

Lista na UAE. Pogrupowanie alfabetyczne tylko ze względu na to, żeby nie było jednej wielkiej ciągnącej się nitki.

ACKERMANN Pascal CAVENDISH Mark GROVES Kaden MCNULTY Brandon POLLEFLIET Gianluca STEWART Mark VAN HOECKE Gijs
ADAMIETZ Johannes CIMOLAI Davide GRUZDEV Dmitriy MEINTJES Louis PONOMAR Andrii STORER Michael VAN LERBERGHE Bert
ANDRESEN Tobias Lund COLLEONI Kevin GUARNIERI Jacopo MERLIER Tim POOLE Max STORK Florian VAN POPPEL Danny
ANIOŁKOWSKI Stanisław CONSONNI Simone HIRT Jan MEZGEC Luka PRICE-PEJTERSEN Johan SWIFT Ben VAN POPPEL Boy
ARMIRAIL Bruno DE BOD Stefan JAKOBSEN Fabio MILESI Lorenzo PRODHOMME Nicolas SYRITSA Gleb VAN WILDER Ilan
ARNDT Nikias DE GENDT Thomas KEPPLINGER Rainer MOLANO Juan Sebastián QUINN Sean TEJADA Harold VANDENABEELE Henri
AUGUST Andrew DE KLEIJN Arvid KOGUT Oded MONACO Alessandro REINDERS Elmar TESFATSION Natnael VANHOUCKE Harm
BALLERSTEDT Maurice DILLIER Silvan KOLZE CHANGIZI Sebastian MOSCA Jacopo RETAILLEAU Valentin TOUMIRE Hugo VANSEVENANT Mauri
BASTIAENS Ayco DUNBAR Eddie KONRAD Patrick MULLEN Ryan RICCITELLO Matthew TRÆEN Torstein VERONA Carlos
BAUHAUS Phil EDMONDSON Alex KOOIJ Olav MURGANO Marco RICKAERT Jonas UHLIG Henri VINE Jay
BELOKI Markel ELISSONDE Kenny LAENGEN Vegard Stake MØRKØV Michael RIVERA Brandon Smith VALTER Attila VIVIANI Elia
BENNETT Sam FAURE PROST Alexy LEIJNSE Enzo NOPPE Christophe RODRÍGUEZ Óscar VAN BELLE Loe VIVIANI Attilio
BENNETT George FERNÁNDEZ Rubén LEMMEN Bart O’BRIEN Kelland ROMEO Iván VAN DE PAAR Jarne WARLOP Jordi
BILBAO Pello FINÉ Eddy LEONARD Michael O’CONNOR Ben ROOSEN Timo VAN DEN BERG Julius WELSFORD Sam
BJERG Mikkel FOSS Tobias LÓPEZ Juan Pedro OLIVEIRA Ivo ROOTKIN-GRAY Jack VAN DEN BOSSCHE Fabio WÜRTZ SCHMIDT Mads
BRUN Nils FRETIN Milan LÓPEZ Harold Martín OSBORNE Jason RUBIO Einer VAN DER LEE Jardi Christiaan YATES Adam
BUCHMANN Emanuel GAMPER Patrick MAAS Jan PAQUOT Tom SÁNCHEZ Pelayo VAN DER SANDE Tosh ZABEL Rick
CARR Simon GAVIRIA Fernando MACIEJUK Filip PARET-PEINTRE Valentin SCHWARZMANN Michael VAN DIJKE Mick ZAMBELLI Samuele
CATALDO Dario GAZZOLI Michele MARECZKO Jakub PEÑA Jesús David SCOTT Cameron VAN DIJKE Tim ZIJLAARD Maikel
CAVAGNA Rémi GROENEWEGEN Dylan MARIT Arne PLUIMERS Rick STEINHAUSER Georg VAN EETVELT Lennert ZWIEHOFF Ben
1 polubienie

Kolejność jest taka: Tomeczeg, SSDepay, Tymek, Kisik94, Daniel47, Naxior, Nakazar, Tomek86, ustecky07.

image


image

image

4 polubienia

Jeszcze ustecky07 z nami zagra, to dzisiaj on zakończy naszą listę.

To czekam na wszystkich w czacie grupowym.

1 polubienie