zakupy w bobshop

Witam.
przymierzam sie do zakupu w sklepie bobshop. mam pytanie odnośnie tego sklepu, czy ktoś może robił tam zakupy? jak wygląda cała transakcja, czy wszystko ok, i czy nie ma problemu z przelaniem pieniędzy na ich konto?rozumiem, ze w sklepie płaci sie w euro/gdzie wpłacaliście pieniądze, ile kosztuje przelew.
z góry dzięki za odpowiedz, pozdrawiam

pogadaj z kimś kto ma kartę kredytową - zakupy przebiegają sprawnie i bezproblemowo
po tygodniu masz towar taki jaki zamawiałeś - przynajmniej tak było w moim przypadku

Ja też chciałem, robić tam zakupy, ale niestety nie miałem jak przelać piniędzy. Może jakieś zamówienie grupowe zrobimy, gdyby było sporo chętnych? :stuck_out_tongue:

Tylko karta kredytowa i … zero problemów.

po złożeniu zamówienia oni wysyłają mail z danymi do przelewu i każdy bank ten przelew zrobi,BZWBK ma nawet przelewy międzynarodowe przez internet,żaden problem i karty nie trzeba mieć wcale

Być może BZWBK jest wyjątkiem. Bo np. z Inteligo za granicę pieniędzy w ogóle przelać nie można. A fatygowanie się do okienka to jednak duża strata czasu. Z kartą dużo prościej.

Bo zakładacie konto w jakiś PKO :stuck_out_tongue: Raczej INTELIGO to wyjątek :stuck_out_tongue: Tak mi się wydaje :stuck_out_tongue:

PKO chyba jaka pierwsze oferowalo pelna kontrole konta przez internet, wiec nie ma sie czemu dziwic :wink: Ja sam tez mam konto w inteligo heh

Jak TP. Pierwsi byli i teraz, jak konkurencja się rozwija, oni liczą na to, że ich klijenci są perfidnie konserwatywni… Zmiencie bank :stuck_out_tongue:

O czym wy tu Panowie rozmawiacie? Przelewy zagraniczne są koszmarnie drogie (no może w BZ WBK są po prostu drogie) - w porównaniu do pozostałych usług. Dlatego w takim przypadku tylko płatność kartą się opłaca. A akurat w PKO_Inteligo nie trzeba mieć kredytowej, wystarczy zwykła bankomatowa do płatności internetowych (ma też taką mbank, ale jest to karta dodatkowo płatna). To tyle OT.

koszt przelewu z dominet banku na niemieckie konto to koszt ok.60-80zl;)
pani przy okienku przestaje sie usmiechac kiedy mowie kolejny przelew zagraniczny…
sporo z tym zabawy,to prawda…

nie wiem czy zwykłe konto w BZWBK to ma,bo ja wysyłałem z firmowego.w ofercie dla firm przelewy międzynarodowe są.