1000 zarejestrowanych użytkowników!

Hihi to było bardzo śmieszne :joy:

@Mr_X nie ma a to osoba która ma wiedzę i się udziela na różnych frontach.

Jakby co to ja się nabijam, slusznie mnie pominięto, bo tylko sporadycznie zabieram głos :wink:

Jak sam zainteresowany zauważył nie wymieniłem go, bo nie udziela się zbyt często.

1 polubienie

Kiedyś legendą forum był niejaki Boss oraz w sumie też trochę Baldwin oraz @wowo Brylla jako autorzy artykułów

Mnie znakiiiiiiiiiiiii

Sławny to był kolega Tompoz :grin: a i sławny kolarz kiedyś pisał, pod nickiem Pszczoła. Medali mś i me się dorobił.

2 polubienia

Był/jest nawet i Kwiatek czy Huzar :wink:

A czasami to nie Boss prowadzil swojego osobnego kolarskiego bloga? I musial zrezygnowac na rzecz rodizny?

Myślałem że ja też miałem swoje 5 minut :stuck_out_tongue:

A faktycznie ale to było zbyt niedawno już w erze plandemicznej a ja się cofałem głębiej w odmęty pamięci :joy:

Owszem…“Reflektor Bossa” zdaje się to się zwało…

dokladnie. i ten smutny ostatni wpis.

Naprawdę?

Ktoś kiedyś napisał coś w stylu “może Kwiatek odkopie konto” i od tego czasu zastanawiam się czy to podszywacze, żart ze strony tej osoby (właśnie się wykluczyło) czy może prawda.

Ciekawe czy Kwiaton miał nick flowermann

Mam konto od niedawna ale czytuje od lat, więc Boss odszedł z forum bo jakiś tam niesnaskach. Jak dobrze kojarzę, w jakimś temacie ktoś z forukowiczów nazwał Toma Dumoulina “wrzodem na dupie”(bardziej chyba przytaczając jaką opinia cieszy się w peletonie czy zespole, wtedy był to Sunweb) i rozpętała się dyskusja, czy można w taki sposób pisać o zawodnikach i obrażać kolarza. W jej efekcie, Boss przestał tu się pojawiać.

Ale jeżeli nadaje jak Radio Erewań, to proszę sprostować.

Też kojarzę że był jakiś konflikt na koniec jego obecności i ktoś go srogo rozsierdził, ale zaraz potem przestał też pisać na swoim blogu więc to chyba nie tylko to

@KubaWinter prawda to z tym Kwiatkowskim?

Kuba Winter ma jakies powiazania z Aaronem Winterem?

Nick Kuby pochodzi od jego nazwiska tj. Zimoch.

Jak przetłumaczymy Zimoch na angielski to wyjdzie nam właśnie coś w stylu Winter.

Winter to co prawda zima, ale pasowało pod nick to nie odmieniał (o ile to się da w ogóle odmienić).