AAA Nad nowymi funkcjami rowery.org zastanawiam się

Proponuję na stronie głównej po prawej stronie nad podglądem ostatnio aktywnych wątków forum dodać taką samą listę tylko najnowszych komentarzy pod artykułami na stronie głównej. Typu nick i parę pierwszych słów.
Lubię czytać komentarze pod newsami bo czasami można coś ciekawego znaleźć ale teraz to trochę trzeba na ślepo zaglądać czy jest coś nowego i jeszcze szukać bo pojawia gdzieś w środku wątku.

Pomyślę o tym, ale nie będzie to niestety banalne…

1 polubienie

Dawno się tu nie udzielałem, ale pytanie mam. Czy jest w ogóle jakaś możliwość, aby powrócić do starego forum? Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie to nowe forum jest całkowicie nieczytelne i nie potrafię się w nim kompletnie odnaleźć (stąd też brak aktywności, bo i odechciewa się pisać).
Wg mnie stary typ forum był dużo lepszy, a ta nowoczesność, która się wszędzie wkrada nie zawsze jest dobra i funkcjonalna.

W ustawieniach ustaw sobie domyślnie tryb kategorii. Będzie nieco lepiej. Tylko że akurat tego trybu nikt nie używa i w sumie nie ma na co liczyć nadmiernie :wink:

Tu masz nieco opisane dlaczego taka zmiana.

Ten temat został automatycznie zamknięty 60 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.