Amstel Gold Race 2016

Bono :mrgreen: , Didier, De Vreese, Montaguti, Reza, Warbasse, Howes, De Vriendt, Grellier, Cerny, Berlato w ucieczce

brawa dla Cernego za czujność.
kariera Howesa praktycznie się zaczęła od ucieczki na AGR 4 lata temu.

gdzie trasmisja?

Tak jak pisałem. … To musiało boleć. A nos i twarz to już pokłosie gmyrania łapami przy pędzacym kółku…
Jak by to nie był dorosły facet, zawodowiec, to bym się zapytał co mu tata mówił o jeździe na rowerze.
A tak to mogę powiedzieć - "… "- aaa słów mi już brakuje. :frowning:

Transmisja dopiero od 15?

litości! jak mam walczyć o pilota jeszcze przez godzinę! :slight_smile:

ja oglądam na komputerze i się zastanawiam, czy na jakichś niepolskich kanałach nie jest przypadkiem wcześniej :slight_smile: :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Coś tam piszą że poprawiał hamulec z przodu.

Kamikadze?

Całkiem możliwe, to wygląda tak jakby mu się właśnie przedni hamulec maksymalnie zacisnął na kole

A
Na belgijskim één (Sporza) od 14:00

ależ pochmurno. będzie padać?

Rodríguez leżał

nie wyglądał źle, ale też niespecjalnie tak, by miał kontynuować wyścig.

e:
jednak dołączył, choć na tym poboczu nie wyglądał na takiego, co by mu się spieszyło.

o kurde co się stało tym co lezeli na 63 km do mety? groźnie to wyglądało

zwłaszcza Clement…

zostało 10 podjazdów

wg wstępnych doniesień Clement jest przytomny.

Co sięstało Vuillermozowi?

Gilbert z kłopotami! Tempo w peletonie wysokie i chyba już nie wróci do peletonu.

Kto by się spodziewał, że Monsieur Cauberg odpadnie tak szybko. Ciekawe czy jest to tylko konsekwencją bójki czy po prostu słabej formy.

Dumoulin też kryje tyły. Etixxy szaleją, a Sky mocno schowane. W tym rok jednak wbrew powszechnej opinii warto było włączyć telewizor trochę wcześniej niż na 10 km przed metą :wink: