Ardeńskie Klasyki (Amstel, Walońska Strzała i Staruszka)

70 km do mety
Voeckler zabrany do szpitala.

Andy już nie jedzie. był poszkodowany w kraksie z Gilbertem.

Schleck jak jechał obok Gilberta i gonili na jakiegoś poszkodowanego nie wyglądał :unamused:

z tego co widzę to grupy się zjechały. Kwiatek ciągle z przodu, a na brytyjskim eurosporcie komentator powiedział, że dla niego Michał wygląda na super silnego :wink:

To wszystko jest w jego głowie.Zero ambicji,zero walki z jego strony.

Jak tak dalej będzie, to nie widzę sensu, żeby RadioShack wystawiał Andy’ego na TdF a tym bardziej w roli lidera!!!

Przecież i tak nie miał jechać jako lider.

Voeckler chyba złamał nogę

Nie wiem skąd się wzięło to ze Purito na wypłaszczeniach słabo finiszuje, jestem odmiennego zdania, po takich trudnościach w mojej ocenie finiszuje równie dobrze jak Gilbert. To samo ktoś tu wspominał ze Valverde jest gorszy w finiszach od Gilberta! no to chyba są kpiny, alejandro jest jednym z najlepiej finiszujących kolarzy na wypłaszczeniu po takich trudnościach ehhh. Jak po Caubergu będzie np 4 Gilbert,Sagan,Purito,Valverde to w mojej ocenie belg jest na poziomie purito i gorszy od Sagana i Valverde i kto wie czy by nie wylądował na 4 miejscu.Tylko nie możemy zapominać ze cauberg to góra Gilberta, to jego podjazd, wiec nie sadze aby on tam wjechał w 4 raczej będzie sam ale złapią go na wypłaszczeniu hihi :smiley: gdybanie. Btw nie wiadomo jak tam wpłynęła na niego kraksa.

Gdzieś obiło mi się o uszy/oczy, że dadzą mu kredyt zaufania w postaci lidera na Tour…ale skoro tak to pardon :wink:

Mam wrażenie ze Gilbert wyszczuplał? co o tym sądzicie?

Purito leżał,ciężko będzie mu dojść.

e:wygląda na DNF

Już nie ma sensu się szarpać dla Purito, po wyścigu dla niego

Szkoda Go…nie stawiałem Purito w roli kandydata walki o podium, ale dzięki niemu na Caubergu działoby się.

Zaatakował Anton! :smiley: ale juz wchłoniety

Sebkaaa a ile do końca, jak ucieczki, peleton i Kwiatek?

Ze Sky został tylko Henao

W peletonie około 35 kolarzy, Kwiatkowski naraże dobrze wygląda.
do mety 17 km.

Kwiatkowski jedzie bardzo mądrze i wygląda bardzo dobrze, ale wszystko okaże za kilka minut, trzymajmy kciuki.

Kwietek w czubie na Caubergu, na przedzie Astarloza samotnie gonią go Tanner,Northaug,Pilushin,Grivko i ktoś jeszcze, kolejna grupka to Kreuziger,Marcato, i ktoś z Katiuszy! ale to wszystko miesci sie w niecałej minucie 17 km do mety

[size=75][ Dodano: Nie 14 Kwi, 2013 16:33 ][/size]

mnie to wcale nie dziwi, mówiłem ze Henao bedzie z nich najsilniejszy! szkoda mi Bossa który tak wierzył w Urana

Ten komentarz mnie rozbawił :smiley:

"Andy with his Amstel on the finish line "