Ardeńskie Klasyki (Amstel, Walońska Strzała i Staruszka)

Albasini tak niemrawo w tym sezonie i też coś czuję, że w Ardenach może odpalić.
Jeszcze z Orici takim czarnym koniem może być Impey.

ale mówię o przyszłym tygodniu. Rolland jutro chyba nawet nie startuje.

na jutro nie mam jakiegoś specjalnego, bo Kwiatkowski nie jest na polskim jakiś oryginalny, no a Łagutina, Kroona czy innych mogę sobie wymieniać, ale co mi z tego jak zawalą :stuck_out_tongue:

mogę subtelnie ponownie zwrócić uwagę na tego Denifla, ale 10-12 miejsce, nie lepiej.

Aja mysle ze moze zaskoczyć Matthews :slight_smile:

jak oceniacie szanse kwiatka? :smiley:

Myslę ze Kwiatek tym razem uciekać nie będzie, a powalczy z najlepszymi bark w bark na Caubergu, muszą go pod tym kontem w końcu sprawdzić!

Uran chyba jedzie jako gregario. Nie chce mi się wierzyć, żeby Henao na niego pracował. No ale forma Urana to zagadka, nic w tym sezonie nie pokazał, co nie znaczy, że nie będzie jednym z faworytów :wink:

W Sky się nie wybrzydza, tylko się pracuje jak każą :slight_smile:
Henao będzie gwiazdą na Mur de Huy (a tam pojedynek Kolumbia - Reszta Świata zapowiada się rewelacyjnie), a jutro może popracować.

2 liderow w :slight_smile: Sky

Dokładnie, powtórka z Pais Vasco w jeszcze lepszej wersji się szykuje.

Wrzucam też swoich faworytów.
*****Sagan
****Gilbert, Henao, Purito
***Valverde, Quintana, Betancur, Uran
**Gasparotto, Albasini, Ulissi, Leukemans, Vanendert
*Moser, Kwiatek, Voeckler, Gerrans

pogoda podobno dobra

Już się zaczęło na Eurosporcie, wcześniej niż planowane. Kraksa Gilberta i Peleton w strzępach

Jak ktoś ogląda w TV i ma jednocześnie włączony komputer to niech daje co jakiś czas info na forum jak sytuacja w peletonie i jak Kwiatek sobie radzi, proszę :slight_smile: Ja niestety dziś nie mogę oglądać w TV a i internet za bardzo muli, żeby śledzić na żywo. Wielkie dzięki! :slight_smile:

Peleton podzielony, Gilbert goni z tylnych szeregów po kraksie. Pierwsza grupa ok. 30-40 kolarzy, pracuje Blanco, a bardzo wysoko jedzie w tej grupie Kwiatek.

Peleton porwany, w pierwszej grupie pozostałej z peletonu ciągnie Blanco i jest tam Michał.

Przewaga ucieczki ( 7 zawodników) 8 minut

a i dwóch kolarzy z NetAppu tam jest, ale nie wiem kto

Aaaa i o to mi chodziło! :smiley: Dzięki Panowie i proszę o więcej :slight_smile:

Kwiatkowksi pod Cauberg jechał jak by on po płaskim jechał a inny pod 20%…
Podobno i Huzarski w pierwszej grupie.

Voeckler zabrany do szpitala

Ile km do finiszu?

A Voeckler w tej kraksie z Gilbertem ucierpiał?