Bazar :)

Witam wszytkich!
Mam do sprzedania orginalną koszulke kolarska lidera z tegorocznego Tour de Pologne! Rozmiar 8, nowa! Jeśli ktoś byłby zainteresowany to prosze pisać na PW, badź GG. Jak cena mnie zadowoli to dorzuce czapke TdP!

Pochodzenie: Nagrody w KONKURSIE

Pozdrawiam
Nie wiedziałem gdzie wklejić to i doszedłem do wniosku, aby zrobić jakis dział typu: KUPIE SPRZEDAM… Prośba do moderatorów… co Wy na to?

Co nie podobają Ci się nagrody :mrgreen: :question: :question:
To konkurs itvp :neutral:
Nagrody są wypasione , dziwię się Tobie że chcesz je sprzedać :angry:

Myślę, że miejsce od biedy może być. Nie to jest jednak najważniejsze. Jeżeli nagroda Tobie się nie podoba, czy nie jest potrzebna, należało to zgłosić wcześniej TomAszowi, który dokonałby losowania wśród pozostałych zwycięzców. Prawdopodobnie taka nagroda sprawiłaby
komuś z nich autentyczną radość. Jako człowiek starej daty, jestem zbulwersowany tak ostentacyjnie merkantylnym stosunkiem do konkursu, który miał być przede wszystkim zabawą.

Ale przeciez koszulka lidera TdP nie byla w konkursach szosy (chyba, ze mi sie pomylilo). Pewnie wygral na chacie iTvp lub na trasie. Zreszta nie wiadomo czemu jej nie chce, moze rozmiar nie pasuje? Przykladowo na wyscigu TdP spotkalem sie ciagle z koszulkami lidera w roz. 4 (ja to bym sie w nia na pewno nie wcisnął).

Zreszta troche odchodzimy od tematu.

Rzeczywiście. Zwracam honor. Zmyliło mnie sformułowanie - nagroda w KONKURSIE, co mi się skojarzyło z konkursem szosy.

W takim razie najmocniej Cię przepraszam kolarz_ziom.
Rzeczywiście koszulka to raczej na człowieka powyżej 190cm jest :smiley:
Choć ja osobiście pamiątek nie sprzedaję, ale to już każdego indywidualna sprawa.
A wiadomo, że ciuszki na zimę troszkę kosztują.

Przepraszam Cię raz jeszcze. Jedynie mogę zaprosić serdecznie do aukcji, bo produkt jest markowy i wart polecenia. No i na dodatek nie ma zbyt wiele takich koszulek, więc nie czekajcie :slight_smile:

Koszulka rozmiar 8 a ja mam zaledwie 175 cm… wiec nieco sukienka… nie pojeżdze, a na pamiątke? hmmm… wole sprzedać i kupić sobie coś porządnego na zimie, nie stać mnie żeby coś wisiało na ścianie :wink:

timd: ja miałem nick kolarz_ziom, wiec nie jestem od tych 3! Jeśli można jakoś udowodnić to chętnie. Na najbliższy czat na iTVP wejdzmy razem, a sie przekonasz…

Pozdrawiam

Wystawiłem naaukcji!

A co mi tam - jak bazar to bazar.

Taki rower mam do sprzedania w dobre ręce

A czy ten rower nie ucierpiał zbytnio w tej kraksie na ostatnim etapie :question: Bo karbon nie lubi wywrotek :wink:

grę pro cycling manager ! allegro.pl/item155461837_gra … ager_.html

KNAUF - wszystko!
Na aukcji nie zaznaczyłem, ale przy zadawalającej cenie dorzuce czapeczke ;]

książka o wspomnieniach szurkowskiego- allegro.pl/item167268070_ksiazka … kiego.html

allegro.pl/item167055122_but … ecam_.html
Buty carbonowe

i zwykłe szosowe - nowe cena 135zł

allegro.pl/item167051542_but … warto.html

[size=75][ Dodano: Wto 06 Mar, 2007 19:03 ][/size]
allegro.pl/item173109276_kol … r_550.html

Z nudów wystawiłem koszulkę na krótki rękaw i bluze kanufa!MOJE AUKCJE
Zapraszam!
P.S. w obwodzie mam rękawki i nogawki team’owe ale tanio tego nie puszcze :p

[size=75][ Dodano: Sro 21 Mar, 2007 17:18 ][/size]
:arrow_right: Buty szosowe Adidas adiStar Road Comp (stary wzór/model ), podeszwa carbonowa, rozmiar 42, używane, stan bdb z małym minusem, na allegro pojawiały się pod nazwą Adidas Carbon… - cena 200 zł.
:arrow_right: Buty szosowe Adidas adiStar Road Pro (model 2006), czarne, 42, 27.5 cm, nowe! Cena - 500 zł!

Nie mam ich na aukcji! Tylko napisałem na forum!
Kontakt poprzez PW!

mam do sprzedania NIGDY NIE UżYWANą koszulkę, kolorystycznie raczej dla kobiet, ale może i płci męskiej sie spodoba. allegro.pl/item185742759_nowa_ko … _puma.html

[size=75][ Dodano: Pon 07 Maj, 2007 22:37 ][/size]
Sprzedam koszulkę założoną kilka razy. rozmiar XL wiecej info na priv.


Chętnie kupiłbym pro cycling managera 2 ( 2006R) czy jest gdzieś dostępna ta gra ??

Niestety w Polsce oryginała w żadnym sklepie nie kupisz, czasem są na allegro a centa to grubo ponad 100 zł

2006 - 07 :question: Ja może sprzedam jeśłi o to chodzi. Mam też na sprzedaż 2005 -06

Mam do sprzedania pulsometr Sigma Sport PC3.
Pomiar aktualnego pulsu,zegarek, stoper. Pulsometr jest w stanie niemal idelnym,widać na nim zwyczajne ślady użytkowania.
Do Pulsometru dołączam pasek na klatkę piersiową <całość z bateriami około miesięcznymi>, podstawke na kierownice.
Zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail w celu dogadania szczegółów.
Pozdrawiam

[size=75][ Dodano: Wto 15 Maj, 2007 15:54 ][/size]
Jestem go w stanie sprzedać za 40-50 zł

Solidne butki szosowe używane i nowe oponki Maxxis.
ZAPRASZAM