CCC 2020 - plany, możliwości, nadzieje,

Kiserlovski najlepszy był w 2010 roku, jeszcze przed Astaną. Potem po prostu systematycznie gasł, w 2013 na Vuelcie (gdy pomagał Hornerowi) prezentował się jeszcze nieźle, to chyba jego ostatnie dobre występy.

Seeldraeyers z kolei najlepszy był w Quick-Stepie w 2009 a Czernietski w Katiuszy przed Astaną. podobnie jak Taaramae w Cofidisie (2009-2011 + etap na lPdBF na TdF 2012), a w Astanie już takie raczej ostatki zaliczał.

Żeby było jasne, ja nie piszę o punktach, lecz o wizualnym wrażeniu z prezentowanej formy.

No a Hirt w tej Astanie wcale nie był jakiś mocniejszy niż na Giro 2017 jako kolarz CCC.

No i nie przesadzajmy ze spisywaniem na straty w lutym.
A ogólnie, dobrze jeżdżą. Może i nie ma zwycięstw (poza wirtualnymi), ale wielu zawodników ma dobre wyniki. Zarówno w walce ramię w ramię z najmocniejszymi rywalami, jak i w harcach.
Już widać, że lepiej to wygląda niż rok temu o tej samej porze.

Fajne filmowe podsumowanie pierwszego klasyka w tym sezonie - polecam :slight_smile:

1 Like

ale w o problemach z przerzutkami to już nie mówili :smiley:

do F****g SRAM i tak daleko :wink:

Kuurne do zapomnienia wynikowo. Co się stało z cyckami bo na meczu kopanej byłem i nie oglądałem relacji.

Paryż Nicea - pomarańczowi nie startują.
Strade Bianche i Tirreno się nie odbywają.

Najbliższy wyścig to Bevrijingsronde van Drenthe.
Van Keirsbulck, Ventoso, Cerny, Mareczko, Wisniowski, Małecki i Gradek.

Jumbo wystawia Teunissena i Groenewegena,
Circus - Wanty z Dupontem i Van Doppelem
Alpecin-Feix Roy Jans i Modolo
A oprócz nich m.in Owsian w Arkea czy ubiegłoroczny tryumfator Lighthart.

W zeszłym roku najwyżej z CCC był Bernas (8) i Owsian (13).
A dwa lata temu Sisr z CCC (jeszcze PCT) wygrał.
Teraz wyscig ma kategorie 1.1 (to chba spadek w hierarchii) a obsada wydaje sie lepsza niż dwa lata temu

Od kilku dni zadaje sobie pytanie czy CCC Team przetrwa. Notowania na giełdzie lecą w dół. Wprawdzie butów ludzie zawsze będą potrzebować ale budżet marketingowy może być jednym z pierwszych do cięć.

1 Like

Dramatyczna sytuacja CCC sprandi

Dramatyczna to jest sytuacja chorych ludzi a nie firmy CCC

7 Likes

Zupełnie się nie zgadzam.
To, że sytuacja niektórych chorych (bo większość zarażonych odczuwa to nie bardziej niż zwykłą grypę) jest dramatyczna, nie oznacza, że sytuacja przedsiębiorstwa nie może być dramatyczna.
Dramatyczna jest np. sytuacja większości linii lotniczych - praktycznie całkowicie uziemionych - tu nie chodzi przecież tylko o zyski. Tu chodzi o przeżycie, o pracę, a co za tym idzie zarobki i środki do życia (!!!) dziesiątek tysięcy ludzi (w skali samej Europy)

3 Likes

Przedstawiciele różnych organizacji pracodawców w Polsce przewidują, że o ile tzw. Tarcza Antykryzysowa nie będzie adekwatna, pracę w Polsce straci 3 mln osób, bo firmy i pracodawcy po prostu nie przetrwają wypłacania pensji w aktualnej sytuacji przez najbliższe miesiące. I to jest dramatyczna sytuacja firm, ludzi (zarówno tych chorych jak i zdrowych). Więc myślę, że @ciacho to miał na myśli między innymi…

1 Like

Zgadzam się w 100% z Yev. Nie lekceważę koronawirusa, pracuję z domu, unikam kontaktu z ludźmi, ufam naukowcom że jest groźniejszy od grypy ale obawiam się, że reakcja europejskich rządów jest zbyt chaotyczna, spontaniczna, bez uwzględniania tego co będzie za kilka miesięcy i później. Obawiam się, że w skutek odwołanych wizyt u specjalistów, przełożonych operacji umrze dużo więcej ludzi niż od koronawirusa. Poza tym nikt nie będzie liczył,tak jak teraz liczeni są zakażeni, ile osób popadnie w depresje, alkoholizm itp. z powodu utraty pracy i ogólnie pojętej biedy.

3 Likes

Oh, mamy i na to model statystyczny w naszym AI.

Odpowiem: o wiele za wiele…

BTW, dane z Norwegii:

1 Like

wygrywasz zegarek :wink:

W czasie epidemii nie nosi się zegarków, biżuterii, etc. - zbierają i akumulują brud, zarazki, itd. :stuck_out_tongue:

A i dodame jeszcze to, dane z USA:

Co tym razem wygrałem?

Ach, i z ostatniej chwili:

Też mam taki sygnał od jednego z kontrahentów. I co dalej?

1 Like

Podobno to nie CCC🤔

Podobno. Ale CCC nie ma zapasów kasy na nie wiadomo ile. Branża piszczy…