CCC Team w sezonie 2019

A w Karkonoszach Małecki wygrał czasówkę.
To druga z rzędu, gdzie się pokazał z dobrej strony.
Tym razem było to 11 km górskiej czasówki.
Ogólnie CCC Development pokazało się tu z dobrej strony. Miejsca 1, 3, 9, 10, 14, 17.
Szkoda, że obsada taka sobie.
Wibatech i część Team Hurom w Estonii.
W sprintach (pod nieobecność Kankovskyego) Voster AST dobrze wypadł. Cóż - CCC ze sprintami ma kłopot na każdym poziomie :wink:

Czy Kankovsky startował kiedyś w jakimś poważnym wyścigu? Miał szansę zmierzyć się z dobrymi sprinterami, czy całą karierę pętał się po lokalnych wyścigach?

Chyba najbardziej wartościowy wynik, to 4 miejsce na 2 etapie Tour of Slovenia w 2017 roku, gdzie przegrał z Mezgecem, Ferrarim i Renshaw’em ale pokonał Colbrellego czy młodziutkiego wtedy Gibbonsa.

Kankovsky często startuje na wyścigach klasy 2 we Francji gdzie dostaje spore lanie.

Jechał na MŚ u Arabów.

3 ciekawych zawodników do wyciągnięcia z Manzany Jhojan Garcia, Jhonatan Restrepo, Aldemar Reyes. Kolumbijczycy zupełnie nie pasują do profilu grupy CCC Team i są ryzykiem, ale kto nie ryzykuje…

Biorąc pod uwagę okoliczności rozwiązania grupy to wątpię żeby ktokolwiek zaryzykował. Podejrzewam, że skoro zdecydowali się na tak radykalne kroki to te dwie wpadki to wierzchołek góry lodowej.

Mając swoją firmę, chciałbyś dawać kasę na umoczonych zawodników???:thinking: Po prostu nie chce ktoś psuć swojej marki!!!

Jak jest punktowany w rankingu UCI Hammer Stavanger?

Tak jak za kat. 1, ale punkty dzielone są na wszystkich członków zespołu, w zależności od liczby zawodników od 5 do 7, bo nie było przymusu jechać tym samym składem przez 3 dni.
Czyli ostatecznie dorobek punktowy jest w zasadzie marginalny.
Ja mam problem z tą serią. Nie podobają mi się zasady tych wyścigów, jednocześnie sam “pościg” jest dość emocjonujący. A punktacja rankingowa chyba niewspółmierna do wysiłku, chociaż gratyfikacja finansowa pewnie już tak :wink:

Jeżeli sprawdzą się te plotki o przyjściu Zakarina, Masnady, Stybara (!) i Lampaerta do CCC, to być może ja albo ktoś z mojej rodziny kupi parę butów ich firmy :smiley: .

2 polubienia

Dobrze będzie jeśli ściągną chociaż jednego z tej grupy :wink:

Jeżeli chcą pozostać w WT, to ta czwórka może nie wystarczyć

1 polubienie

Oj tam starczyłaby raczej, tylko oby Stybar nie był za stary albo jak Terpstra w nowej drużynie

GvA, Stybar i Lampaert - to by była spora moc na brukach - gdyby się dogadali.
W zasadzie nie wiem, czy byłby jakis groźniejszy zespół.
Kolarze - owszem (MVDP chociażby!), ale zsepół?
Nawet Dekeniki z Gilbertem i Jungelsem przekwalifikowanymi na brukowców by chyba wysiadły. EF?

Taki zaciąg z Quickstepu, tymbardziej, że Lampaert niby ma ważny kontrakt do 2020 mógłby świadczyć o tym, że w QS szukają kasy po zakontraktowaniu Alaphilippa… :thinking:

Dlatego chcący Francuza zatrzymać, co już się udało, muszą pewnie pozbyć się dwóch dobrych kolarzy.

Z tym Masnadą to już faktycznie klepnięte? Takie info stoi na Wielerflits, stąd moje pytanie
Wiem że na razie nie ma oficjalnych info ale mniemam że niektórzy mają dobrze poinformowanie źródła :wink:

Nie ukrywam że byłby to bardzo fajny transfer, cieszący mnie bardziej niż ten koszmarny Zakarin

CCC powinno wzmocnić się pod każdym wzgledem Masnada,Zakarin i Sybar napewno byliby ciekawi wzmocnieniami. Może szansę w sierpniu otrzymają Valter i Małecki z CCC Development. Jest kilku młodych ciekawych zawodnikow jak Bissegger czy Champoussin którymi można by się zainteresować. Na tą chwile zawiedli totalnie Mareczko i Ten Dam. Kontrakty kończą się na tę chwilę np. Boasson Hagen, Kristoff, Fuglsang , Martin itp.

Masnada nieoficjalnie klepnięty.

Gdzie tą szansę mają otrzymać Valter i Małecki jak CCC WT prawie nie jeździ wyścigów z poza kalendarza WT. Champussin będzie w AG2R. Kristoff w Direct Energie.

1 polubienie