Czasowcy 2009

Martin ma szanse na wysokie miejsce, ale na wygraną chyba nie :wink: Myślę, że wygra Cancellara…ale po cichu liczę na niespodziankę :stuck_out_tongue:

Kto za niego ? Ullrich ?

skad ta rewelacja?
nie pomyliles przypadkiem daniela z antonim?

Fabian pewnie pozamiata swoich rywali, choć to tylko 15km to różnice pewnie duże nie będą. Jednak najbardziej ciekawi mnie kto wypadnie lepiej - Armstrong czy Contador? Ja stawiam, że dzisiaj lepszy czas wykręci Alberto :stuck_out_tongue:

Również moim zdaniem dziś lepszy czas wykręci Contador :mrgreen:

To nie jest płaska ani łatwa technicznie czasówka. Trasa pokrywa się torem F1, a jest na nim sporo ciasnych zakrętów i nawrotów. Myślę, że różnice nie będą astronomiczne, ale i nie 5 czy 10 sekundowe.

No wlasnie, podobno Armstrong technicznie jezdzi juz o wiele gorzej, wiec ta trasa raczej mu nie podchodzi.
Ciekawe jak pojada sprinterzy, bo te 15 km to niedlugi dystans, ale tez nie sprint…

Hushovd może być bardzo wysoko. On świetnie wypada w prologach. Ja dzisiaj go stawiam na trzecim miejscu, za Wigginsem i Cancellarą.

a moim zdaniem 15 km. to naprawde sporo i zadne Hushovdy ani Booneny nie dadza rady. Wystarczy spojrzec na wyniki czasowki z DL…

Tylko ja stawiam na Contadora? :wink:

prosze prosze kogo tu mamy simeoniego we własnej osobie :wink:

To proste - Armstrong powrócił, Simeoni powrócił.

moze porozmawiamy na temat suplementacjii hehe :smiley: oczywiście żartuję :slight_smile:

Spoko, możemy też o górnikach.