Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Zawsze są też bez komentarza.

1 polubienie

I do tego bez reklam

No ale bez komentarza to jednak trochę wieje nudą i trzeba się koncentrować cały czas, żeby nie przegapić jakiejś akcji.

I tak niektórzy komentatorzy przegapią większość akcji. Wolę ‘nudę’ niż zdenerwowanie się :wink:

1 polubienie

Jak oglądam na kompie, to otwieram dwa okna, na pierwszym planie wersja bez reklam i komentarza, a w pod nim to z komentarzem. Wtedy mam wersję bez przerw reklamowych, a na dodatek z komentarzem :grin:

1 polubienie

Jest ktoś w posiadaniu kodu rabatowego na playera i chciałby się podzielić? Niestety przespałem czarny piątek, gdzie można było wyhaczyć na rok, za bodajże połowę ceny

I jest promocja 44.50 za rok do 4 kwietnia, jeśli ktoś jest zainteresowany. Ja już niestety przepłaciłem za 90, więc może komuś chociaż teraz się przyda :slight_smile:

1 polubienie

Nosz kurde ja czekałem i kupiłem za 89zł.

Pytanie techniczne: czy istnieje możliwość “obejścia” wpisywania numeru karty kredytowej podczas dokonywania płatności przez paypal? Żal nie skorzystać z takiej promocji, a aktualnie nie posiadam karty debetowej.

Raczej się nie da.

Da się cofnąć relację? Na Ipli, gdy się spóźnię z oglądaniem to mogę przewinąć ileś tam godzin.

Cofnąć da się tylko o 5 minut, ale jak wejdziesz na powtórki to możesz zobaczyć całość po zakończeniu.

Parę lat temu player był wart swojej ceny. Można było cofać każdą transmisje do 3 (?) godzin i zmieniać język komentarza. To co jest teraz to jakiś żart.

Ale i tak chyba warto. Teraz płacę za Iplę 15zł miesięcznie co wychodzi 180zł na rok, a tutaj 44,5zł. Co prawda na Ipli mam jeszcze Polsat Sport, ale mało na nim oglądam.

Warto. Co do zmian to faktycznie szkoda że nie ma przewijania wstecz dłuższego. Gdzieś musiałeś pojechać dawałeś pauze i potem sobie leciało. Co do zmiany wersji językowej to wcześniej nie było opcji.

Kiedyś, dawno temu, była opcja wyboru języka. Ale potem zniknęła…

Kolejna debilna funkcja playera, wchodzę sobie obejrzeć 4 etap i co mi wyskakuję dwu minutkowa wstawka obok ze spoilerem : Schachman po raz trzeci i cała ciekawość uszła …

1 polubienie

To samo miałem ostatnio z etapem Sycylii.
Taka Sycylia czy nawet Baski to pół biedy, ale np. Roubaix? Można się wściec :wink:
Rzeczywiście, kompletnie nieprzemyślane.

U mnie spoiler jest na trzecim miejscu po retransmisji w jezyku polskim i angielskim. Na wąskim ekranie telefonu nie zdradziłem sobie zwycięzcy ale na ekranie stacjonarnym widziałbym wszystko. To kolejna wpadka tego typu, w zeszłym sezonie bylo kilka takich przypadków. Kiedyś skróty tytułowano “extras” lub “highlights”. Nawet w playerze liczy się klikalny temat?

Wie ktoś z jakiej okazji na playerze, można oglądać Giro po duńsku, z Riisem jako ekspertem ?

1 polubienie