Eurosport Player. Kto korzysta? Opinie

Zawsze są też bez komentarza.

1 Like

I do tego bez reklam

0 Likes

No ale bez komentarza to jednak trochę wieje nudą i trzeba się koncentrować cały czas, żeby nie przegapić jakiejś akcji.

0 Likes

I tak niektórzy komentatorzy przegapią większość akcji. Wolę ‘nudę’ niż zdenerwowanie się :wink:

1 Like

Jak oglądam na kompie, to otwieram dwa okna, na pierwszym planie wersja bez reklam i komentarza, a w pod nim to z komentarzem. Wtedy mam wersję bez przerw reklamowych, a na dodatek z komentarzem :grin:

1 Like

Jest ktoś w posiadaniu kodu rabatowego na playera i chciałby się podzielić? Niestety przespałem czarny piątek, gdzie można było wyhaczyć na rok, za bodajże połowę ceny

0 Likes

I jest promocja 44.50 za rok do 4 kwietnia, jeśli ktoś jest zainteresowany. Ja już niestety przepłaciłem za 90, więc może komuś chociaż teraz się przyda :slight_smile:

1 Like

Nosz kurde ja czekałem i kupiłem za 89zł.

0 Likes

Pytanie techniczne: czy istnieje możliwość “obejścia” wpisywania numeru karty kredytowej podczas dokonywania płatności przez paypal? Żal nie skorzystać z takiej promocji, a aktualnie nie posiadam karty debetowej.

0 Likes

Raczej się nie da.

0 Likes

Da się cofnąć relację? Na Ipli, gdy się spóźnię z oglądaniem to mogę przewinąć ileś tam godzin.

0 Likes

Cofnąć da się tylko o 5 minut, ale jak wejdziesz na powtórki to możesz zobaczyć całość po zakończeniu.

0 Likes

Parę lat temu player był wart swojej ceny. Można było cofać każdą transmisje do 3 (?) godzin i zmieniać język komentarza. To co jest teraz to jakiś żart.

0 Likes

Ale i tak chyba warto. Teraz płacę za Iplę 15zł miesięcznie co wychodzi 180zł na rok, a tutaj 44,5zł. Co prawda na Ipli mam jeszcze Polsat Sport, ale mało na nim oglądam.

0 Likes

Warto. Co do zmian to faktycznie szkoda że nie ma przewijania wstecz dłuższego. Gdzieś musiałeś pojechać dawałeś pauze i potem sobie leciało. Co do zmiany wersji językowej to wcześniej nie było opcji.

0 Likes

Kiedyś, dawno temu, była opcja wyboru języka. Ale potem zniknęła…

0 Likes

Kolejna debilna funkcja playera, wchodzę sobie obejrzeć 4 etap i co mi wyskakuję dwu minutkowa wstawka obok ze spoilerem : Schachman po raz trzeci i cała ciekawość uszła …

1 Like

To samo miałem ostatnio z etapem Sycylii.
Taka Sycylia czy nawet Baski to pół biedy, ale np. Roubaix? Można się wściec :wink:
Rzeczywiście, kompletnie nieprzemyślane.

0 Likes

U mnie spoiler jest na trzecim miejscu po retransmisji w jezyku polskim i angielskim. Na wąskim ekranie telefonu nie zdradziłem sobie zwycięzcy ale na ekranie stacjonarnym widziałbym wszystko. To kolejna wpadka tego typu, w zeszłym sezonie bylo kilka takich przypadków. Kiedyś skróty tytułowano “extras” lub “highlights”. Nawet w playerze liczy się klikalny temat?

0 Likes