Giro del Trentino 2016

W nadchodzącym tygodniu rozgrywana będzie tradycyjna trydencka etapówka, będąca ważnym elementem przygotowania przed Giro.

W tym roku tylko 3 ekipy WT, które jednak statystować w wyścigu nie powinny.

Sky z Landą, Astana z Nibalim, a Ag2r z Pozzovivo, Bardetem i Peraud.

Wyścig ten kojarzymy z dobrą jazdą Szmyda czy Niemca. Tym razem na starcie Huzarski.

lista startowa:
procyclingstats.com/race.php?id=164399&c=3

ze szczególną uwagą będziemy się przyglądać H.Carthy’emu, który właśnie przed rokiem na Trentino objawił się światu, przeskakując na b.wysoki poziom na tegorocznej Katalonii.
no i Bernal :slight_smile:

trasa (jakaś taka “peryferyjna” na pierwszy rzut oka):

procyclingstats.com/race.php?id=164399&c=4

Zapraszam do dyskusji (zwłaszcza, jeśli ma ktoś info o transmisji z wyścigu).

Transmisje podobno na Eleven Sports. Rowniez Adam Probosz ma byc na wyscigum, a wiec mozemy spodziewac sie jakis informacji z wewnatrz peletonu.
Oby tylko Zamana pozostal wierny Polsatowi w swej pracy komentatora.

Raisport codziennie o 15.00 z wyjątkiem środy, kiedy retransmisja nastąpi po zakończeniu Strzały.

Ja się przyglądać będę Marco Tecchio i Edwardowi Ravasiemu.
Dziwne, że Lampre nie jedzie.

Tirreno nie jest wyscigiem World Touru? :- O

Tirreno a Trentino to jednak pewna różnica :wink:

Słaba trasa w tym roku, ale myślę, że w czwartek Nibali z Landą i Bardetem się trochę pościgają. Stawiam na Włocha :wink:

Interesująca końcówka 2 etapu do Anras w Austrii

Ta końcówka to właściwie początek podjazdu zwanego Pustertaler Höhenstrasse (przez ten podjazd jechali na Giro 2007 do Lienz)
cyclingcols.com/col/Pustertal
quaeldich.de/paesse/pusterta … ildID=9359

Pozzovivo lubił tu pokozaczyć.

ktoś wie kogo uświadczymy w charakterze komentatora jutro na Eleven?
Transmisja już od 12.00
Fajny tydzien sie zapowiada, troche Włoch, trochę Chorwacji, ale najważniejsza Belgia.

Transmisja w necie można gdzieś zobaczyć? A już znalazłem.

Patrząc po profilach to we czwartek chyba jedyny sensowny etap.

Transmisja dzisiejszego etapu na żywo o 13.00 w Raisport 1.

Jestem ciekawe czy Nibali jest już formie? Z drugiej strony nie ma za bardzo z kim tam się mierzyć. Landa nie jestem do niego przekonany jako lidera Sky. Pozzovivo i Barthed to nie ten kaliber. Wszystko się okaże na giro kto będzie mocny. Liczę że nasz Rafał
:573:

Tragiczny komentarz na Eleven Sports…

Realizacja też pozostawia wiele do życzenia, brak km, brak czasu przewagi ucieczki. Oby chociaż się pościgali na ostatnim podjeździe.

23 km do mety, przewaga około 20 sekund ( za RAI ).

Po byku przekaz.

Już nigdy złego słowa o TdP nie powiem :laughing: :laughing:

Przekaz TV wzorcowy :laughing:

TDP to wyscig WT a Trentino bardziej regionalny wyscig ,ktory nawet nie jest pokazywany co roku w TV wiec nie mozna bylo sie tu spodziewac relacji na poziomie najwazniejszych wyscigow w sezonie .
Nibali strasznie slabo na takim krotkim podjezdzie . Niby do Giro troche ponad 2 tygodnie ale nie wyglada to za kolorowo .
Gdy wygrywal Giro wygrywal tez i tutaj .
Firsanov kolejny dobry winik

O Nibalego raczej nie ma się co z formą martwić. Jeszcze na LBL powinien zdążyć, nie mówiąc już o Giro :wink:

Landzie ledwo, ledwo starczyło, żeby się przed Firsanowem obronić. W niezłym gazie brat-Słowianin.

Własnie może ktoś powiedzieć o komentarzu i realizacji ze strony Eleven, bo włączyłem o 12 to był mecz, musialem wychodzi 12.30, wróciłem o 14. a tu już po ptokach, Widze/słysze ze komentaował Brzózko - znany z Eurosportu i Kwiatkowski Olgierd, jak się spisał zwłąszcza ten drugi? No i w końcu o której rozpoczęła się relacja?