Giro d'Italia 2019

Fakt lepszy rydz niż nic, ale może udałoby się samotnie odjechać…

Ps. kolarze Ineos są tak bladzi, jakby cierpieli na jakąś chorobę skórną

Ok skoro lubi atakować na te 200m to niech spróbuje na tej ściance przed metą…

Zwawo dzis Majke jedzie hehe szkoda ze nie zabral sie Landa i Lopezem tam z minute moze byc przewagi na mecie Lopez odrobi cala strate z czasowki

Nie rozumiem jak można było sobie tak na luzie puścić w niepamięć straty Lopeza i Landy na czasówce. Nie chodzi o to że Majka się nie zabrał, ale że nikt się nie zabrał. Roglic był sam i nie zareagował, więc mam teorię że cała ta zgraja faworytów to miękkie faje i Roglic to dowiezie.

No chyba, że Polanc okaże się lepszy od Voecklera i będzie zdziwko.

Tak jak Majka w GT w walce o generalce zwykle był zbyt pasywny tak dziś jest zbyt aktywny :joy:

E tam Polanc to nawet do czwórki z Caruso czy Brambillą zdążył stracić na tym jednym podjezdzie

chyba że to typowy diesel i źle zareagował jedynie na chwilowe przyspieszenie Brambilli

Umówmy się że wciąż mogło być to taktyczne, tamci sobie pohasali po niebieski koszul a on ma na myśli różowy. Wiedział że na zjazdach zapewne dojedzie bo tamci beda się też oszczędzać na ściankę.

1 polubienie

Dojdzie zmęczenie z ucieczki, jak bedzie aktywna jazda faworytów, a nie spokojnie wiezienie sie przez nastepne dwa dni to nawet do końca weekendu może w tej koszulce nie dojechać…

2 polubienia

Eddie Dunbar nowym TRentinem??

Ale super!!! Brawo Czarek!

Cezare Benedetti!!!

Ktoś wspomniał o Mollemie, on nie jest żadnym zagrożeniem, przyjdą góry i dostanie 10 minut.
Benedetti jest już lepszym sprinterem od Mareczki. Brawo Czarek.
Landa też ma szczęście, nie musi gonić bo ma pociąg Astany.

Opłaciło się zgubić kilka kilogramów :smiley:

Może niech Mareczko też schudnie :stuck_out_tongue:

Brawo Czarek , tym większa przyjemność z takiej wygranej, że to prawie mój sąsiad.

3 polubienia

Oo a ja myślałem że jesteś ze słonecznego Podkarpacia :stuck_out_tongue:

Tam tylko wakacje spędzam, jestem ze Śląska.

1 polubienie

To chyba jakiś brat bliźniak Rafała dzisiaj jedzie zamiast niego.

Landa, Lopez jakieś 28s nad grupką

Wygląda to optymisycznie. zobaczymy jutro :slight_smile: Mam nadzieje że Rafal nawiąże do swoich najlepszych GT i będzie walczył o top5

Pchamy Majkę od tyłu !!! Pchamy pchamy