Giro w internecie??

A jest jakaś stronka gdzie moznaby oglądnąc poprzednie etapy giro 07???

Końcówki wszystkich etapów - media.rai.it/mpelenco/0,Spo … 44,00.html
Znowu zmiana lokalizacji transmisji live - media.rai.it/mpmedia/0,Sport%5E24655,0.html

polecam sciągnąć program TVants , spojrzeć na strone soccer-live.kk.e-wro.pl/niedziela.html i oglądamy

jeśli ktoś nie może obejrzeć nic ze stronki RAI (tak jak i ja). To podaję linka do ciekawej stronki:
steephill.tv/2007/giro-d-italia/
Tam jest odnośnik do drugiej opcji nadawania RAI która jeśli dobrze kumam nie potrzebuje jakichś acivex (nie jestem komuterowcem wiec sorry). Na razie wlączyło mi się pobieranie ale nic nie odtwarza bo transmisja dopiero od 14.30.
Tvants mi się wiesza niestety straszliwie a wprzy małej ilosci oglądaczy moze być wogóle kiepsko. Jak komuś zadziała/ lib nie/ to informujcie na forum bo np. ja dzis bedę miał zlot kubicofanów i tv zajete.

jak wiesza się tv avnts to może Sopcast i stronka live-sport-tv.com/inne_sporty_niedziela.php

kolega wcześniej zapodał linka do soccer… tam są fajne linki do norweskiej tv. świetna jakosć obrazu tylko mi niestety tnie bo łącze nie wyrabia. ale jak ktos ma 1mb to obraz od norwegów, audio z eurosportu i jeśli wszystko sie zgra to mozna miec super przekaz

A czy na którymś jest komentarz po angielsku?

zależy jaka stacja relacjonuje

[size=75][ Dodano: Pon 28 Maj, 2007 18:24 ][/size]
A czy na którymś jest komentarz po angielsku?
zalezy jaka stacja relacjonuje

Dzięki Matros za działający link :wink: