Inne Wyścigi 2019

Czyżbyśmy mieli dziś otrzymać jakieś oznaki życia od Moscona?

Odpowiedź: i to nawet dość wyraźne.

Jeśli ogrywa go pod górkę Asgreen, to ja nie wiem.
No chyba że Kasper wskakuje na ścieżkę Wigginsa w trybie ekspresowym. Np. już na Vuelcie…

Objechanie Moscona i Tidżeja na takiej górce to jeszcze nie jest powód, żeby chłopakowi ubliżać. :wink:
A wyścig i tak wygra Pogacar. Albo nie wygra, ale zrobi dobre wrażenie i może ten zastępca Probosza nie będzie się już dziwił, że on taki dobry. Jeśli jeszcze Higuita zostanie spuszczony ze smyczy, będzie ciekawie.

1 polubienie

Spójrz na to z drugiej strony. Ograł pod górkę Pogacara i Schachmanna, a to raczej dobry prognostyk. Zresztą o czym my mówimy, Moscon w tym roku najwyżej był na 22 miejscu, więc nawet czołowa dziesiątka byłaby dobrym wynikiem. :wink:

Ciekawostka: EF i jego poprzednie inkarnacje mają w sumie 10 podiów (i kilka czwartych miejsc) w generalce w historii tego wyścigu, ale żadnego zwycięstwa. Dwukrotnie mieli nawet podwójne podium.

A za kierownicą samochodu serwisowego Bory jechał dzisiaj S.Szmyd.

Bardziej niż Moscon interesował mnie Tejay. A może powrót z zaświatów? Młodego i perspektywicznego grand tourowca :stuck_out_tongue:

Na Mount Baldy odetnie mu prąd!:wink:

Ciekawe z jakimi celami przyjachał tu Porte. Wszak za miesiąc kończy mu się sezon. :wink:
Szkoda, że nie ma czasówki.

Duże różnice wczoraj. Sagan w topowej formie walczyłby o zwycięstwo.

Prosze sie nie smiac z mojego ulubienca !!!

Bernas to co miał w planach z tym atakiem ? Myślał że odrobi 10 minut i dogoni ucieczkę a peleton odpuści ?

Do tego ten komentator gadający głupoty …

Ale bym sobie obejrzał pojedynek na zjazdach Zakarin - Cavagna - Łucenko. Nawet w pay per view.

A Asgreen do śmigania po górkach dołożył teraz jeszcze sprint. Ciekawa metamorfoza.

Chyba szprint :wink:

No kurczę, napisałem “szprint”, ale w ostatniej chwili zmieniłem, bo nie chciałem się już znęcać. :grin:

Ja tego nie rozumiem. Przecież mówimy “warsztat” a nie “warstat”? :stuck_out_tongue:

O co chodzi z tym Orlen Nations Grand Prix? Co to będzie za impreza?

Juniorska …

Ja się nie śmieję, to ulubieniec sobie robi z nas jaja. Rozumiem, leżał to leżał, ale dlaczego chciał przejechać tych spokojnych kibiców w bocznej ulicy? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jechał na rowerze Mortona i od początku sobie na nim średnio radził. Ale Amerykanie i tak wcisnęli go z powrotem na pierwsze miejsce. Kuriozalna decyzja. Kraksa miała miejsce 3,5 km przed metą, a i tak Tejay był wtedy jakieś 25 sekund za peletonem.

Impreza U23 ta sama kategoria co Tour de l’Avenir