Konkurs TdF 2009

Ja też mam Voecklera w składzie. Mogłem też postawic na Cavendisha ale jakoś bardziej lubię Hushovda.

po 5 etapach zajmuje 20 miejsce

ja 18:) awans z 47

Coś mi się zdaj że w podsumowaniu nie dodane zostały punkty za Oscara Friere.

Awans z 396 miejsca na 176. Jest coraz lepiej :slight_smile: Niecałe 100 punktów straty do lidera.

Nie mam żalu ze zostałem usunięty, choć nic złego nie zrobiłem i z zazdrością patrzę jak brat i dziewczyna nawzajem się bawią w konkursie, ale napisałeś ze być może jakiś zespół był podobny do mojego wiec mnie usunąłeś to taki mały dowód znalazłem ze są 2 identyczne zespoły i bawią się z konkursie a mój rzekomo podobny nie
311 C I U L I K I 424.0 140 90 100 39.0 55
312 C I U L I K I I I I 424.0 140 90 100 39.0 55

A nie patrzysz z zazdroscia jak mama, tata, ciotki i wujki też się bawią :stuck_out_tongue: :smiley: :question:
Naprawdę przykro :smiley:

nie zauwazylem tego, wywale drugiego zawodnika

Witam ja raz jeszcze chciałbym wrócić do wczorajszego rozliczenia etapu 5

Moja drużyna to PĘDZIWIATRY mamm w drużynie Cancelare i Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank i…

Za wczorajszy etap dostałem 20pkt, a powinnem 22pkt za 9 miejsce Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank powinno być 2pkt.

46 miejsce naprawdę nie jest zle

czy sa punkty w konkursie wygraj tour za biały trykot? w regulami nie nie widziałem takiego postanowienia.

Nie ma, a też uważam, że powinno być :wink:
Sęk w tym, że w VdE nie ma takiej klasyfikacji i przez to trzeba by zmieniać regulamin przy okazji tego konkursu…

a moim zdaniem nie powinno byc punktow za U25.
w ogole, o ile sie nie myle to punktacja w konkursie wyglada tak jak w klasyfikacji UCI, a tam sie nie premiowalo klasyfikacji mlodych.

Od kąd pamietam TomAsz uwzględniał punkty z klasfikację na najlepszego młodego kolarza i mi to osobiśie nie przeszkadza pozatym daje to do myslenia w ustawianiu drużyny

Ja mam w składzie Hausslera, a wy nie :stuck_out_tongue:

722 miejsce, szał :mrgreen:

a ja myslalem, ze nadrobie Chavanelem, tymczasem totalna klapa. Dobrze, ze chociaz przyjechjal przed peletonem.

122 miejsce :frowning:

No to jutro skończy się kozakowanie i zacznie się marsz w dół :unamused:

Ehh a tak przyjemnie było :wink:

Ha!
Tydzien bylem poza cywilizacja, dzisiaj wrocilem, sprawdzam wyniki konkursu… i moje Tapiry maja 8 miejsce! A po 7 etapie bylem 2 :mrgreen:

TomAsz za ostatni etap nie policzyłeś wszystkim 20 oczek za lidera