Konkurs TdF 2009

Z 3 grupy to na razie punktują Kreuziger i Kloden a za chwile może Frank Schleck jak wjadą w góry.

po pierwszym etapie 41 a po drugim etapie 7 miejsce

skad wiesz?

już jest klasyfikacja

u mnie nie ma :stuck_out_tongue: gdzie?

juz mam, dziewiaty (a wlasciwie osmy, tyle samo punktow :stuck_out_tongue:)

konkursy.rowery.org/e02.htm

konkursy.rowery.org/

TomAsz, wkradł się błąd w podliczeniu punktów za dotychczasowe etapy (tzn. na pewno za 2. etap), mianowicie w punktacji chyba nie uwzględnione zostały punkty zdobyte przez zawodników z ostatniego “koszyka”. I tak np. niejakie The Dirty Dozen -3 nie uzyskało punktów za 5. miejsce Arashiro, a salami team druida 1. punktu za Lloyda M. :wink:

oki, dzieki, zweryfikuje to.

sie spadlo na 82 :wink:

77 miejsce :neutral:

no 502 miejsce. W tamtym roku po 3 etapie Vuelty byłem chyba 4, ale nie jest najgorzej

Cos tu jest nie tak zgłosiłem swój zespół potwierdzenie przyszło na mojego meila a nie ma mnie na liscie startowej wracam po krótkim urlopie i szok a tego samego dnia zgłaszałem zespól mojej dziewczyny i ona jest w konkursie ???

To może Twojej dziewczynie się poszczęści :wink:
Mam nadzieję że to naprawdę drużyna twojej dziewczyny a nie Twoja drużyna zgłoszona na dane dziewczyny :stuck_out_tongue:

ale na moim meilu jest potwierdzenie zgłoszenia mojego zespołu ehhh trudno na veulte się odkuje :mrgreen:

Potwierdzeni jest wysylane automatycznie. Pozniej przegladam zgloszenia i wyrzucam niektore, widocznie Twoje uznalem za podwoje zgloszenie.

A szkoda Wielka Szkoda :frowning:

kiedy będą wyniki dzisiejszego etapu i czasówki druzynowej?

a na czasowce nic nie bylo do zyskania oprocz 20 pktow dla lidera wyscigu. Dzisiaj triumfuja ci, ktorzy typowali Voecklera, niestety nie jestem wsrod nich.

A ja mam Voecklera w składzie. Czułem, że w tym roku wreszcie wygra swój pierwszy etap na Tour de France, no i wygrał :slight_smile: Fajnie, przynajmniej sporo punktów wpadnie, dodatkowo Cavendish zapunktował i Cancellara jako lider.