KONKURS z okazji Giro 2007!!!

Z tego co pamiętam to raz na “Wygraj TdF” było ponad 1000 drużyn.

Konkurs, czyli skład będzie można jutro ustawić-jak dobrze pamiętam :smiling_imp:

To jutro o godzinie 21.00 będzie rekord użytkowników :stuck_out_tongue:
[/quote]
Gdzie można się zapisać do Konkursu??

znajac zycie bedzie to pewnie tutaj :wink: konkursy.rowery.org/index.php

Mam taka uwage do organizatorów - bardzo mi sie nie podoba, ze w jednym koszyku umieszczeni sa kolarze tego samego teamu. Czy nie mozna tego zmienić w przyszłych konkursach?

A Wy co o tym myslicie?

W sumie to nie wiem czemu tak jest, ale chyba musiał być jakiś powód…

Jeden zespoł jest silniejszy, drugi słabszy… A koszyki są niejako ustawione tak, że zawodnik z koszyka ma mieć teoretycznie szanse na tyle samo punktów… Poza tym, jedni mają dwóch liderów, drudzy mają tylko jednego mocnego, więc wszyscy wtedy by mieli jasność kogo grać… Tak przynajmniej można pogłowkować kto może zgarnąc więcej, bo nie ma jednego jednoego ponad innych. I jeśli liderzy w jednym koszu to pewnie taki McEwen musiałby być tam gdzie Savo, Simoni i Cunego… Mimo, że pewnie by się wycofał, a w górach walczyć ma Van Hufel… IMO tak jest taki problem rozwiązany i ciekawiej, w koszu mamy chociarz wybór i wyniki będą bardziej zróznicowane, nie trafi się kilkanaście, czy kilkadziesiąt osób z takim samym saldem.

Gdzie jest ta strona na której się wchodzi na wynki konkursu>?? może ktoś zapodać bo zgubiłem :angry:

konkursy.rowery.org :wink:

Żadnych wyników nie mogę tam znaleźć.

No jak nie :wink: Adres który dałem wyżej po prawej stronie w rankingu wybieramy dany etap…